24 Ağustos 2013
#1974378

Tez Tour 'un Anlattığı Gibi Çıkmadı!

20. 07. 2013 tarihinde Kızılay acentenizden f** m**ç**hanım efendi bize Hera Beach Oteli önerdi . Bizde 12. 08-17. 08 tarihleri için sözleşme yaptık. Otele gider gitmez aracıma ceza yazdılar, konuyu otel müdürüyle görüşmek isteyen eşim müdür tarafından terslendi ve aynı şekilde beni de tersleyerek kapı dışarı etmek istedi. Paramı istedim' turundan al paranı bana mı verdin' ded.


Odamıza girdik, buzdolabı kokuşmuş, paslı ve çalışmıyor. Odanın içinde jeneratör sesi, klimalar ayarlayamıyoruz otomatik çalıştırılıyor. Yemekler öğlen çıkan yemekler, akşama ertesi güne, sabahki kalmış kekler, çay saatinde veriliyor . Verdiğim paranın yarısı kadar hizmet alamadım. Tez Tour yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Arif Arif 1.291 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arif03 Eylül 2013

    otel müdürünün biz müşteriye olan tavrı ahlak kurallarına aykırıdır , 2.si otel personeli aracınız sorun olmaz dedi ceza kesildi müdürde kendi personelinin hatasını düzelti cezayı iptal ettirdi,sorun :otel acentenizin anlattığı gibi çıkmadı,ayrıca odamızdaki dolap teknik servislik bir durum değil bozuk ve paslanmıştır insanların kulnanıma uygun değildir odada olması hatadır, sizden daha tatmin edici cevap beklemek yanlış olurdu verdiğiniz cevaplar gerçek dışı,kulakdan dolma cevaplardır,hizmet kalitesi düşük bir oteli iyi olarak göstermek insanları yanıltmaktır bunu üzerine verdiğiniz cevaplar müşteri memnuniyetinden uzak kulakdan dolma cevaplardır ,bir daha sizi tercih etmiyeceğimizi biliniz iyi günler

  • Tez Tour Temsilcisi02 Eylül 2013

    Kesilen ceza otelin insayatifinde olan bir durum olamasına rağmen, otel müdürü yetkililerle görüşerek cezanın iptalini sağlamıştır. Teknik servis kaynaklı arızalar resepsiyona bildirildiği taktirde anında müdahale edilmektedir. Otelde sunulan yemekler, kekler ve pastalar günlük olarak hazırlanmaktadır. TEZ TOUR’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizlere yeniden hizmet vermekten onur duyacağız..

Ziyaretçi Yorumları