21 Ağustos 2014
#2639666

Tez Tour Otelin Havuzunda Bulunan Kırık Fayans Nedeniyle Ayağım Kesildi

Acenta tavsiyesiyle gittiğim Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan Mc Park Resort adlı otele yerleştik odanın klimasında bulunan problem şikayetlerimize rağmen giderilmedi. Akşam saatlerinde oda değişimi istedik otelde yer olmadığını bize ilettiler ve başka otele yönlendirme yaptılar. Gittiğimiz otel Mc Arancia Resort otele girdik ve resepsiyonda odamızı beklerken müdürle bir tartışma yaşadık Tartışma sırasında müdür bize bağırıp azarlamaya başladı.


Odamıza yerleştik. Tatilin 2. günü otelin havuzuna girdiğim zaman ayağımda bir acı hissettim. Sudan çıktım ve ayağıma baktım kesilmişti şarıl şarıl kan akıyordu hastaneye kendi imkanlarımla gittim, 8 tane dikiş attılar, tatilimin tamamı zehir oldu. Bunları bilmelerine rağmen hiçbir acenta yetkilisi otele gelip şikayetlerimi dinlemedi.

Şerefcan Şerefcan 2.966 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tez Tour Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Sn. ERESEN; Yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili tarafımıza hiç bir şekilde bilgi ulaşmamıştır. Yaşanılan sorunlar bilgimiz dışındadır. Tesiste bulunan İNFO BORD'larımızda REHBER iletişim bilgileri mevcuttur. Tez Tour olarak iyi bir gün diliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları