27 Nisan 2013 #1765957

Tez Tour Müşterisini Yolda Bırakıyor!

Bir süre önce Tez Tur ile 5 erişkin, 3 çocuk toplam 8 kişi Benelüx turu satın aldık. Çocuklar küçük olduğu için gruba ayak uyduramacağımızı, düşünerek konakladığımız yerleri kendi imkanlarımız ile gezdik yani ek tur satın almadık. Tur rehberi bu duruma çok bozuldu, yüzümüze bakmadı.


Bizim gibi başka bir aile de vardı, yürüme engelli bir aile üyesi olduğu için onlar da grubun arkasından koşuşturmayı istemediler, ek tur almadılar. Tur rehberi onları azarladı ve Brüksel yakınlarında bir benzinlikte otobüsten zorla indirmek istedi.


Tartışmalar sonrasında, zorla, merkeze dek götürmeyi kabul etti. Bu durum 8 gün boyunca moralimizi bozdu. Bir daha bu tür sorumsuz firmalardan tur satın almayacağız.

Ahmet 626 Okunma

Cevaplar

  • Tez Tour Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Misafirimiz ile sözlü iletişim kurulmuş ve misafirimizin istekleri doğrultusunda sorunu giderilmiştir. Misafirimize hassasiyeti ve bilgilendirmesi için ayrıca teşekkür ederiz.

  • Tez Tour Temsilcisi30 Nisan 2013

    Yapılan uygulama tur programının dahilinde olup, ayrıcalıklı bir uygulama yapılmamıştır. Tur programı ile ilgili detaylı bilgi rezervasyon esnasında acentemiz tarafından size verilmiş olup, ayrıca konaklama belgenizin ekindede yeralmaktadır. TEZ TOUR’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, size yeniden hizmet vermekten onur duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön