09 Ağustos 2014
#2615448

Tez Tour Herşey Dahil Diye Yanılttı

Tatilsepeti.com'un Tez Tour üzerinden yaptığı rezervasyon sonucu İnsi de Otel'de herşey dahil şeklinde konaklama satın aldım. Ancak, tesiste herşey dahil sistem uygulanmıyor. Konuyu Tatilsepeti.com'a ve Tez Tour'a ilettim. Tez Tour, bir rehberini gönderdi (F** Hanım) o da durumu gördü ve Tez Tour'a bildirdi ancak değişen bir şey olmadı. Biz herşey dahil konaklamadık. Konaklayamadık. Bu nedenle, ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum. Tez Tour ve Tatilsepeti.com müteselsilen sorumludur. Neticede kendi sözleşmeleri de var. Ancak, topu birbirlerine atıyorlar.

Hakan Hakan 2.275 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan03 Kasım 2014

  Otelde konaklamaya devam etmek istediğim yönünde hiçkimseye bir bilgi aktarmadım. Bilgilerinize...

 • Hakan20 Ağustos 2014

  Ayrıca, konaklamam rezervasyonum doğrultusunda gerçekleşmemiştir. Otelde yarım pansiyon konakladık.

 • Hakan20 Ağustos 2014

  O tesiste insani şartlarda hizmet verilmemektedir. Otelimi değiştiremeyeceğinizi bana telefonda belki de elli defa söylemenize rağmen nasıl böyle bir cevap verebiliyorsunuz? Anlamak güç. Kayıt altına aldığınız telefon görüşmelerini dinleyin, otel değişikliği öneriniz olup olmadığını öğrenin. Otel değişikliği önermiş olmanıza rağmen bunu kabul etmeyip buradan şikayet bildiriminde bulunacak kadar kendimi kaybetmiş olabilir miyim? Lütfen mantıklı yanıtlar vermeye gayret ediniz. Kayıt altına aldığınız telefon görüşmelerinin dinlenerek tarafıma yanıt verilmesini istiyorum. Firmanızdan şikayetçiyim.

 • Tez Tour Temsilcisi19 Ağustos 2014

  Sayın ATAMAN; Konaklamanız rezervasyonunuz doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. Sizlerinde bildiği gibi her tesisin herşey dahil sistemi farklıdır. Web sitemizde beyan edilen bütün hizmetler tesiste mevcuttur. Otel yetkilimize memnuniyetsizliğinizi bildirdiğinizde otel değişikliği önerilmiş fakat tesiste konaklamaya devam etmek istediğiniz bilgisi alınmıştır.

Ziyaretçi Yorumları