14 Eylül 2013 #2012225

Tez Tour Doğru Söylemeyerek 700 TL Zarar Ettirdi!

Firma yönlendirmesiyle gittiğimiz ,Thor oteli görünce hemen çıkmak istediğimizi Atrium Tez Tour-S** hanıma söyledik. Bizi düşük kalitede otele yönlendirip, daha iyi otelde yer yok dedi. Biz yer olduğunu tespit edince ,zorla konaklamamızı oraya aldı. Saatlerce bekletti. Otelin bizden 1 gecelik no-show ücreti istediğini söyledi. Bunu ödedik, aynı gece için yeni otele de ücret verdik.


Şikayetimizle bizi arayan Thor Otel, bu ücretin kendileriyle konuşulmadan, rezervasyon değişikliği ertesi gün geldiği için aldığını söyleyince , S** hanımın bir kez daha doğru söylemediğini anladık. Yaklaşık 700 TL zarara uğratan firmaya; mağduriyetimizi yazılı-sözlü olarak bildirmemize rağmen bize hiçbir dönüş yapılmamıştır.

Sema 1.448 Okunma

Cevaplar

  • Sema23 Eylül 2013

    Profesyonellikten nasibini almamış bir şirket... Tatili satar, paramı alır, gerisini sallarım mantığıyla bir yere gelemeyeceklerini anlamaları gerekir. Yaptığım telefon görüşmeleriyle de anladığım tek şey; en alttan en üst seviyeye kadar sadece tek seferlik işlere odaklanıldığı ve birilerini kazanma ya da güven adına bir çaba sarfetmedikleri... Tek seferlik tur şirketi, KULLAN-AT yani... Çok yazık...

  • Sema23 Eylül 2013

    Tez tour doğruyu söylememeye devam ediyor. Bir de dalga geçer gibi tekrar hizmet vermekten bahsediyor. Turizm gibi tamamen güvene dayalı bir sektörde profesyonellikten son derece uzak böyle bir şirket yok olmaya mahkum bence, umarım görürüm...

  • Tez Tour Temsilcisi16 Eylül 2013

    İyi Günler Sema Hanım, Konu ile ilgili yapılan araştırmada otele saat 16.30'da giriş yaptığınız ve değişiklik talebinize tarafımızca en uygun sürede cevap verildiği tespit edilmiştir. Sunulan alternatif otel ve bir gecelik no-show bedeli sizlere iletilmiş, değişiklik isteğiniz ve onayınız doğrultusunda, saat 20.00'da gerçekleştirilmiştir. Tez Tour ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekker eder, sizlere tekrar hizmet vermekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön