Toplam çözüm sayısı
..
Teşvik Programı ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Teşvik Programı Adı Altında Talep Edilenler Ve Doğru Çıkmaması

14.127görüntüleme
İlayda
İlayda 20 Ocak 14:57

Bundan yaklaşık 3 gün önce telefonuma e-basvuru.com başlığı altında onaylandınız istenen belgeleri şu adrese gönderin diye bir mesaj geldi. Başta kabul edildiğim için sevindim ardından Ankara numarası aradı herhangi bir muhatap olmadan sadece telesekreter konuştu 594 TL harç parası falan dedi. Başta tuhaf geldi bugün için evrakları hazırladım göndermek için gidecekken Pendik MEB ®'i aradım. Teşvik Programı adı altında bir programınız var mı dedim bana nereden başvuru yaptığımı sordu internet üzerinden başvuru yaptım benden birkaç evrak ve kabul edildikten sonra da 594 TL harç parası yatırmamın istenildiğini söyledim ve aldığım cevap karşısında gerçekten iyi ki de evrak göndermedim dedim. 

Verdikleri cevap ; "Bizim öyle bir programımız yok ayrıca devlete bağlı olan hiçbir yer sizden harç parası ya da diğer türden para talep edemez böyle bir programımız olsaydı MEB kendi sitesinde yayınlardı farklı bir İnternet sitesinde değil " şeklinde oldu. Gönderilen evraklarla ne yapıyorlar bilmiyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Ayşe
Ayşe25 Ocak 23:14
 

Merhaba, bende bugün onay için iletişim bilgilerimi paylaşmıştım. Onay mesajı geldiğinde herhangi bir işlem yapmasam hakkımda suç duyurusu yaparlar mı sizce?

İlayda
İlayda25 Ocak 23:26
 

Merhaba hiçbir şey yapmazlar merak etme :) kolay yoldan para kazanmaya calisiyolarlar sadece :)

 2
Ayşe
Ayşe4 hafta önce
 

Evet, sürekli aradılar ben açmadım. En sonunda onlarda aramaktan vazgeçtiler :)

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler