31 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8482667

Testfoni.com Habersiz Üyelik Yapılması

Yanlışlıkla girmiş olduğum Testfoni.com sitesine anlamadan üye oldum. Üyelik hakkında tek bir şey yazmamasına rağmen üyelik tanımlanmıştır dedi iptal mesajı yolladım. Yinede benden 56 lira kesti. Paramın iade edilmesini istiyorum!
Bu tür firmalarla başım belaya girdi. Daha önce de benzer şeyler yaşadım. Firmaya ulaşılamıyor. Ulaşıldığında geri iade edemeyiz diyorlar. Operatörüm Vodafone bizi ilgilendirmez biz müdahale edemiyoruz diyor. Benim hakkımı kim savunacak? Karşıma muhatap alacağım bir kurum bile yok. Bu firmaların sonu gelmesi, tarifemize kesinlikle bizim bilgimiz olmadan para yansımamasını istiyorum. Bu operatörlerin yapabileceği bir şey değilmiş. İademi alamıyorum!

Beyza Beyza 4.527 Okunma

Cevaplar

  • Beyza05 Haziran 2017

    Arkadaşlar sonuna kadar hakkınızı arayın. Defalarca aradım iade yapacaklarını bildirdiler. Hala aramaya devam ediyorum. Siz üyelik başlatmışsınız mesaj göndermişsiniz tarzı şeylere kanmayın. Size 56 TL kesileceğini bildirmediler, şifre girdiğiniz yer ücret kesileceğini belirtmedi. Sonuna kadar hakkınızı alın. Kimse firmada parasını bırakmasın

Ziyaretçi Yorumları