07 Aralık 2015

Tespo Cash & Carry'den Bir Türlü Alamadığım Tuborg Bira!

Fethiye Tespo Cash & Carry şubesi Tuborg ürünlerini satmaya başladığı günden beri ne hikmetse ürünleri bir türlü temin edemiyorum. Hafta sonu pazar günü stoğum bittiği için kilometrelerce uzaktan Tespo Cash & Carry'ye geliyorum fakat bira yok. Satacaksanız bu ürünü adam gibi satmayı deneyin, satmayacaksanız satacak olanlara bırakın.

Soruyoruz ürün az geldi diyorlar. Ürün neden az gelir? Satan mal neden az gelir? Metronun açılmasını dört gözle bekliyorum. Köy bakkalından farkı olmayan Tespo şubeniz yeterince sıkıntı yaratmaktadır. Şu saatte koca Fethiye'de bira arıyorum. Sizin yaptığınız ayıptır!

Hasan 698 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Ocak 2016

    Göründüğü üzere zahmet edilip bir cevap verilmiyor. 31.12.2015 tarihi itibari ile yine ellerinde ürün yok ve daha çok para kazanmak için tekel satışını da kapatmıslar. Lakin; tekel satışı kapalı olduğu halde özel müşterilere el altından satışın nasıl yapıldıgıda gerçekten merak konusu. Düzelirsiniz diye beklerken daha çok batmanızda hiç düşündürmedi... Rakipleriniz inşallah burdada yapılanır da bizler de sizin tekelinizden kurtuluruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön