sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tesettür Official'da Engellendim

Sündüz Sündüz23 Kasım 2019 21:44

Kışlık vizon renk hare ferace satın aldım Tesettür Official Instagram hesabından. Ürünüm geldiğinde defoluydu arka tarafında kumaş delikti, firma kumaş hatası olduğunu kabul etti ve ürün değişikliği oldu. Yeni gelen feracem 1 beden değil aşırı bol, kemerin en son ayarında bile belimden düşüyor, omuzlar sırt tarafı aşırı bol.

Etiketinde 1 beden yazıyor bir yanlışlık olmuş ürün 1 beden değil daha büyük. WhatsApp hattındaki konuştuğum kişi önce kemerindeki düğme eksiktir dedi mankenlerinin üzerindeki kemerin ve bana gelen kemerin fotoğrafını attım eksik değil diye. Neyse sonra en son ürünü size verdik dedi, başka hesaptan sordum ürün bitmemiş. 180 TL verdim az değil. Konuştuğum kişi ürünü terziye yaptırın diyor, normal ürettikleri 1 beden feraceyi beğenmesem de terziye yaptırsam neyse, ürünün ilk gelen 1 beden feraceyle alakası yok. Fotoğrafını attım. Ürün hatalı ben niye terziye yaptırıyorum.

Teşekkür ederiz elimizden geleni yaptık dediler. Üstüne her yerden engellediler. Eyvallah deyim daha söylenecek söz yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sündüz 23 Kasım 2019 18:16

Merhaba arkadaşlar ben mağdur oldum . Kışlık vizon renk hare ferace satın aldım tesettur_officiall Instagram hesabından. Ürünüm geldiğinde defoluydu arka tarafında kumaş delikti, firma kumaş hatası olduğunu kabul etti ve ürün değişikliği oldu. Yeni gelen feracem 1 beden değil aşırı bol, kemerin en son ayarında bile belimden düşüyor, omuzlar sırt tarafı aşırı bol. Etiketinde 1beden yazıyor bir yanlışlık olmuş ürün 1 beden değil büyük. WhatsApp hattındaki konuştuğum kişi önce kemerindeki düğme eksiktir dedi mankenlerinin üzerindeki kemerin ve bana gelen kemerin fotoğrafını attım eksik değil diye. Neyse sonra en son ürünü size verdik dedi, başka hesaptan sordum ürün bitmemiş. 180 TL verdim az değil. Konuştuğum kişi ürünü terziye yaptırın diyor, normal ürettikleri 1 beden feraceyi beğenmesemde terziye yaptırsam neyse, ürünün ilk gelen 1 beden feraceyle alakası yok. Ürün hatalı ben niye terziye yaptırıyorum. Teşekkür ederiz elimizden geleni yaptık dediler. Eyvallah deyim daha söylenecek söz yok. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular