Tesbihane.com Yüzük Taşı Düşmüş Şekilde Geldi!

Rümeysa Rümeysa20 Şubat 2018 14:45

Tesbihane'den aldığımız yüzük taşı düşmüş şekilde geldi aynı gün kargoyla gönderdik tekrar aynı yerde ki taş olmadan geldi yani gönderdiğimiz gibi geri geldi yüzük yine iade veya model değişim kesinlikle kabul edilmedi ve bir numara küçüğünü istedik tekrar gönderdik yaklaşık bu süreç 1 ayı geçmiş bile olabilir tekrar geldi taş takılmış ve yüzük yine aynı boyutta küçülme veya 1 numara küçük gönderme gibi bir durum olmadı.

1 hafta kadar taktik 3 halka şeklinde bir yüzüğü Gold Rose Gold ve silver renginde olan yüzüğü kolyeme taktım kolye üçü gibi kullandım ve 1 hafta geçmeden hepsi silver oldu. Bir mağazasına gittim durumu anlattım internet sitesinin böyle olduğunu ve mağazadan alındığında böyle olduğunu ürünün 1 buçuk aylık sürecinin mağazada en fazla 15 dakikada çözüldüğünü söylediler. Eğer özel bir gün için sipariş verilecekse 3 ay inceden sipariş verip problemleri düzelttirerek hediye edin..

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 05 Mart 2018 14:01

Sayın ilgili; Sistem üzerinde Rümeysa ismiyle kaydınıza ulaşılamadığı için iletişime geçilememiştir . 0212 8881133 müşteri hizmetleri numaramızdan, 05343631122 whatsapp numaralarımızdan veya Tesbihane facebook mesaj yoluyla tarafımıza ulaşmanızı rica ediyoruz. Şikayetiniz bizim için değerlidir.Ürünlerimiz orijinal ve Tesbihane Güvencesindedir bu sebeple tarafımıza ulaşmanız halinde konuyla ilgili yardımcı olunacaktır.Mağaza satış ve İnternet satış birimimiz farklıdır ancak ürünler aynı atölyelerde hazırlanmaktadır ve aynı tamir süreci yaşanmaktadır. Saygılarımızla...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler