Tesbihane.com Üzdü!

Pınar Pınar26 Eylül 2019 15:53

Eşimin bana aldığı yüzük 4 ayda çatladı ve fazla kullanmadığım halde. Eşim destek talebinde bulunmuş kargo ücreti talep edilmiş ürün hatasına neden kargo ödeyelim? Bizden kaynaklı hata olsa söyleyecek dürüstlükte eğitimci insanlarız. Bütün ürünlerim buradandı ama artık tercih etmeyeceğimi bildirmek istiyorum... Ayrıca bu şikayetle hiçbir beklentimin olmadığını da belirtmek isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pınar 17 Aralık 2019 22:41

Ücreti karşılamadım ve tamirde edilmedi öylece çöp gibi duruyor koskoca firma kaynak hatasına sahşp çıkmadı daha da asla almam

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 27 Eylül 2019 18:28

Merhaba Serdar Pınar, Öncelikle şikayetiniz bizim için çok değerlidir ve bildirim sonrasında gerekli kontrol sağlanmıştır. 25.04.2019 tarihinde sipariş oluşturduğunuz, 27.04.2019 tarihinde de kargoyu teslim aldığınız görünmektedir. Ürün, size sitemizde göründüğü gibi kalite kontrolden geçerek sağlam bir şekilde gönderilmiştir .Ürünü beğenmemeniz durumunda dahi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde değişim ve iade hakkınız mevcuttur bu hakkınızı kullanırken kargo bedellerinin alıcıya ait olduğu sitemizde de açık bir şekilde belirtilmektedir -ki firmamız inisiyatif göstererek daha az bedel ödenmesi için kargo anlaşma kodunu iletmektedir.Belli bir süre geçtikten ve kullanıma bağlı oluşan çatlamada ücretsiz işlem yapılacağı da tarafınıza bildirilmiştir . Prosedürlerimiz genel olduğu ve herkese aynı şekilde uygulandığı için kargo bedelini karşılayarak ücretsiz bakım ve tamir yaptırabileceğinizi tekrar belirterek ürünü göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler