08 Ocak
#13405639

Tesbihane.com Ürünüm Koptu

Yaklaşık 2 hafta önce Tesbihane.com dan bileklik aldım ürün fazla kullanılmamasına rağmen koptu WhatsApp iletişim hattından konuştuğum kişi ürünü kendilerine göndermemi inceleyeceklerini söyledi bende kargo ücreti kime ait diye sorduğumda bana aitmiş öyle söylediler kargo da bana ait olacaksa ben neden internet alışverişi yapayım ki gider bir mağazadan alır keyfime bakarım ama öyle değilmiş maalesef Tesbihane.com pişmanlıkmış ayrıca Şikayetvar da şikayetleri okuduğumda hep aynı tür şikayetler firma önemsemiyor ve ürünleri de kaliteli değil eğer ki internet alışverişi yapılıyorsa güven çok önemli bu firma güvenilir değildir müşterilerini mağdur etmektedir.

Mehmet Mehmet 662 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet3 g

    Sorunum hala çözülemedi, süreç çok uzadı sanki bilerek uzatıyorlar intikam alır gibi ilgi yok alaka yok teşekkürler Tesbihane bir daha sizden alışveriş yapmak mı tövbe olsun gider adı sanı bilinmedik güvenilmez firmalardan alışveriş yaparım sizden asla çünkü farkınız yok onlardan.

  • Tesbihane.com Temsilcisi09 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır. Saygılarımızla... Tesbihane.com Müşteri Hizmetleri 0212 888 11 33

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler