sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tesbihane.com Teslim Edilemeyen Ürün!

Zeynep Zeynep05 Haziran 2018 15:06

Tesbihane.com üzerinden eşime doğum günü hediyesi olarak 22.05.2018' de özel yapım yüzük siparişi verdim. Sistem üzerinde 5-7 iş günü içerisinde gönderimi yazıyor. 05.06.2018 tarih olmasına rağmen ürün hala teslim edilemedi. Her ürünü aradığımda bir bahane sunuyorlar. 31.05.2018 tarihinde aradığımda cuma günü kargoya verileceği iletildi T** hanım tarafından ne yazık ki ürün kargoya verilmedi. Ertesi gün aradığımda y** hanım ile görüştüm o da hazırlık aşaması devam ediyor deyip pazartesi gününe atıldı ve pazartesi günü aradığımda ürünün gün içerisinde kargoya verileceği belirtildi ama hala ürün kargoya verilmedi ve hala hazırlık aşamasındaymış. 1-3 günü içerisinde verileceği belirtiliyor. Ben böyle bir saçmalık görmedim. Şikayetlerinizi belirttiğinizde kesinlikle firma tarafından geri dönüş yapılmıyor. Bununla ilgili bir dönüş bekliyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Zeynep 21 Haziran 2018 12:11

Merhaba, Ne yazık ki hala olumlu bir süreç yaşanmadı hala tarafıma ürünüm ulaştırılmadı. Aynı problemleri yaşamaya devam etmekteyim. Nasıl bir çözüm oluşturulmuş oldu anlayamadım.

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 21 Haziran 2018 07:30

Sayın ilgili; Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait şikayet ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir. Konuyla alakalı müşterimizle iletişime geçilmiş ve olumlu bir süreç yaşanmıştır. Yaşanan durum hakkında özür ve üzüntülerimiz müşterimize iletilmiştir ve satış sonrasındaki işlemlerle ilgili gerekli takibat sağlanacaktır. Saygılarımızla...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler