02 Ekim
#12712482

Tesbihane.com Telefonlarımı Kapatıp Oyalıyor

26 Eylül perşembe günü Tesbihane.com dan 800 TL civarında bir paraya tesbih siparişi verdim. Bana 3 iş günü içinde kargoya verileceği söylendi. Pazartesi gününden beri arıyorum müşteri hizmetlerinden ürünün pazartesi günü MNG Kargo'ya verildiği söylendi. Aradan kaç gün geçmesine rağmen tarafıma takip no... Gelmedi. MNG’yi aradım adınıza bir kargo yok dendi. Tesbihane’yi aradım salı günü içinde ürünün elimde olacağı söylendi. Öğle vaktinde takip no... Hala gelmeyince tekrar aradım ve WhatsApp'tan yazdım bana kargoda sıkıntı oluştuğunu gün içinde cevap alıp döneceklerini yazdılar. Daha sonra işlemin çarşamba gününe sarktığını ve kargonun çarşamba günü elimde olacağını söylediler. Bugün öğlen saatlerinde tekrar yazdım bana tekrardan ürünün gün içinde elimde olacağını yazdılar. Saat 4 olduğu halde ne kargo geldi ne de Tesbihane'den cevap bende tekrar aradım telefonumu kapattılar. Başta hata oldu sandım ama tekrar tekrar kapatıyorlar. Ben bu siteden sipariş verdiğim için sonuna kadar pişmanım.

Enver Enver 3.726 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enver'in Teşekkür Mesajı05 Ekim

    Tesbihane den Hasan Keskin bey arayıp ürünün elden teslim edilmesini sağladı ve müşteri hizmetlerinin yaptıkları için özür niyetinde bir hediye göndereceklerini bildirdi. Kendisine ilgi ve iyi davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

  • Tesbihane.com Temsilcisi03 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır. Saygılarımızla... Tesbihane.com Müşteri Hizmetleri 0212 888 11 33

Ziyaretçi Yorumları