05 Temmuz 2018
#10630564

Tesbihane.com Tadilata Giden Yüzükten 3 Aydır Haber Yok!

Yıl başında eşime Bursa'nın Tek tesbihanesi olan şubesinden bir bileklik ve bir yüzük aldım. Birkaç ay sonra yüzüğün taşı çatlayıp dökülmeye başladı bende Ramazan ay'ına girmeden 1 ay önce onarılması için Tesbihane'ye götürdüm. Ramazan ayı geldi geçti ama yüzükten haber alamadık. Gittim sordum farklı bahanelerle bayramdan sonra biter dediler fakat bayramdan 2 hafta sonra gittim hala yüzükten haber yoktu ve bize bayram yoğunluğu nedeniyle uzadığı bahanesiyle sizi ararız dediler. Neticede 3 ay geçti ve hala bir haber yok. Evvelki gün yeniden gittik. Tadilattan dönen bir çok ta ki vardı ama bizimki yine yoktu çok kızdık ama umursamadılar! 3 aydır bu yüzük nerede? Bilgi verende yok kaldık öylece.

Berin Berin 1.960 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berin'in Teşekkür Mesajı12 Temmuz 2018

    Şikayetim sonucunda esim Tesbihane tarafından arandı ve bir çözüme ulaşıldı. Kendi yüzüğümüzü maalesef artık geri alamasakta fark ödeyerek yerine bir başkasını alabildik. Bize çabuk dönüş yapıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Tesbihane.com Temsilcisi08 Temmuz 2018

    Sayın ilgili; Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır . Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları