Tesbihane.com Sipariş Ettiğim Tesbihten 8 Taş Defolu Çıktı, Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Ebuzer Ebuzer14 Ocak 2017 10:59

Sipariş ettiğim tesbihin 8 taşı defolu çıktı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Benden Tesbihin resmini istediler. Ertesi gün bana telefon açtılar ve ürün değişimi teklif ettiler. Fakat bir hafta sonra yurt dışına uçacağım için tesbihin değiştirilmesi yetişmeye bilir bilgisi verildi bana. Tabi bunu duyunca göndermedim. Neticede yurt dışına hediye olarak götüreceğim. Ertesi gün tekrar müşteri hizmetlerini arayıp mağduriyetimin giderilmesi için aradım.

Bana sadece iki seçeneğin olduğunu söylediler. Ya yeni taş gönderecekler ya da tesbihi gönderip bana yenisini göndereceklerdi. Bunu kabul etmeyip yetkili biri ile görüşme talebinde bulundum. Yetkili kişi beni ertesi gün arayacağını söylediler. Bugün kimse beni aramadı. Ben aradım. "Tesbihi gönderirsem yetişir" dedi bu sefer çalışan "ancak 7 günü geçtiği için kargo ücretin benim karşılamam söylendi. Hem defolu tesbih gönderiyor hem mağdur ediyorlar!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 20 Ocak 2017 08:30

Sayın ilgili; Müşterimize 7 gün içerisinde değişim ve iade hakkı olduğu bilgisi verilmiş olup müşterimiz değişim sürecini bekleyemeyeceğini ve kendisine tesbih tanesi gönderilmesini talep etmiştir. Müşterimizin talebi doğrultusunda müşterimize tane gönderilmiştir. Müşterimiz 7 günlük süreç bitmesine rağmen yeniden tarafımıza ulaşıp Ürünün kendisinde kalmasını ve ürün ile ilgili indirim talebinde bulunmuştur. Müşterimize indirim yapılamayacağı ve değişim süresi dolmasına rağmen ürünü yeniden tarafımıza iade ve değişime gönderebileceği bilgisi iletilmiştir.Ürünlerimiz Tesbihane güvencesindedir. Ürünlerimizin tamamı orijinaldir. İlanda yazdığı ve resimde göründüğü gibi aynen size faturası ile birlikte teslim edilmektedir. Beğenmediğiniz takdirde 1 hafta içerisinde faturası ile birlikte sorgusuz sualsiz iade hakkınız bulunmaktadır. Tesbihane olarak Facebook sayfamız üzerinden 3 milyonu aşan ve her geçen gün artmaya devam eden üye sayımız ile kendimize olan güvenimizi ortaya koyuyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .