Tesbihane.com Müşteri Temsilcisinin Gereksiz Rahatlığı

Mehmet Mehmet22 Haziran 12:02

15.06.2020 tarihinde vermiş olduğum ts150657406 sipariş numaralı ürünümü 1-3 günü arasında kargoya verilmesi gerektiğini ifade ettikleri halde ayın 18-19-20 ulaşılmasına rağmen kargoya verildi, verilmedi takip numarası oluştu, oluşmadı ha bugün ha, yarın biz verdik kargoyu oluşturmadı, takip numarası oluşmamış ürünü bugün tekrar çıkışını yapacağız tekrar hazırlanacak ama falanda filanda kendinin bile ne yaptığını bilmeyen bir hizmet ile karşı karşıyız. 22.06.2020 tarihinde tekrardan WhatsApp üzerinden iletişim kurulduğunda aynı şekilde bugün yarın ifadesi kullanılmaya devam edilmektedir. 

Hiçbir şekilde telefon ile görüşeceğim bir sesli yanıt sistemi bulunmamaktadır. WhatsApp diye sitelerinde verdikleri telefon numarasını ise açmamaktadırlar. Bu firmadan hiçbir şekilde alışveriş yapılmaması gerektiğini ve bu kadar şubesi olması rağmen kuramadıkları bu iletişim ağını kargoculara yansıtıp Babalar Günü için 1 hafta öncesinde verdiğim siparişin hala bir bilgi vermedikleri için ve sürprizi de altüst ettikleri için şikayetçiyim bu firmadan.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 24 Haziran 16:59

Değerli Müşterimiz, Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır. Saygılarımızla... Tesbihane.com Müşteri Hizmetleri 0212 888 11 33

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler