15 Aralık 2018
#11309451

Tesbihane.com Mağduriyet Formülü

Kale AVM içerisinde bulunan Tesbihane adlı firmadan 70 TL ödeyip satın aldığım tesbih 3 gün içinde dağıldı. 2 adet taşı simetrik şekilde tam ortadan ikiye ayrıldı.Belli ki üretimde olan bir sıkıntı. İpin bu kadar kısa sürede deforme olması da ayrı bir problem. Kale AVM şubeye gidip durumu izah ettim herhangi bir özürü geçtim gayet normal bir durummuş gibi elime bir kayıt formu tutuşturup halledeceklerini belirttiler. Üzerinden 1 ay geçti ve şubeye uğrayıp durumu sorduğumda taşların hala yurt dışından gelmediğini ilettiler. Para iadesi veya değişim istediğimde reddettiler. Kısacası paramı alıp karşılığında hizmet veya ürün sunmadılar. Hakkımı yasal olarak arayacağım.

Cihan Cihan 4.313 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cihan'ın Teşekkür Mesajı20 Aralık 2018

    Şikayetim Tesbihane firmasına ulaştığı andan itibaren konuyla muazzam şekilde ilgilenen takibini yapan ve sonuçlandıran Asiye hanıma çok teşekkür ederim. Bir müşteri olarak hiçbir sorunun çözümsüz kalmayacağını biliyorum ama açıkçası bu kadar ilgi ve alaka beklemezdim süreç muazzam ilerledi. Böyle sorunların tekrarlanmamasını umuyor ve hayırlı işler diliyorum.

  • Tesbihane.com Temsilcisi17 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır. Saygılarımızla... Tesbihane.com Müşteri Hizmetleri 0212 888 11 33

Ziyaretçi Yorumları