Tesbihane.com Kayseri Mağazası Temsilcisinin Davranışı

Hamdi Hamdi25 Ağustos 14:55

19 Ağustos 2020 tarihinde eşime hediye almak için gittiğim mağazada Mustafa Öztürk adlı çalışan gayet kibar bir şekilde ilgilendi. Yalnız ilgilendiğim her ürünü telefonunda "Tesbihane" sitesinden bulup güvenilirliğini gösteriyordu. Bir kolye beğendim. Ürünü yine siteden gösterdi fiyatında ikram yaptı bende aldım. Eşim kolyeyi beğendi İki gün sonra mağazaya gittik ve bir de yüzük aldık. Eve gidince akşam sitede ürüne bakmak istedik ama bulamadık, arama motorlarından girince eski bilgilere ulaştık ve yüzüğün tükendiğini öğrendik. Bu sefer yüzükle ilgili bende şüphe oluştu. Çünkü yüzükle ilgili özellikler yazmıyordu fiyat olarak da biraz pahalıya almıştık. Eşim beğenmişti iade etme düşüncemiz yoktu ama ben ertesi gün mağazaya uğradım. Yüzüğün tükenen yüzüklerden olduğunu öğrendiğimi bunu bize neden söylemediğini, taşının gerçekten zirkon olup olmadığını şüphelendiğim için sordum. Beni tersledi. Sitede olup olmamasının bir önemi olmadığını söyledi. Halbuki Tesbihane sitesini bana güvence olarak her üründe gösteren oydu. Zaten böyle bir güvencesi olmasa ben almazdım. Satıcının böylesine zıt karakterlere bürünmesi, alırken güler yüz gösterip aldıktan sonra terslemesi bizi gerçekten üzdü. Kanun gereği iade hakkım var ama biz ürünleri beğendik. Yüzükte biraz soru işareti kaldı aklımızda o kadar.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 31 Ağustos 12:03

Sayın ilgili; Sistem üzerinde kaydınıza ulaşılamadığı için iletişime geçilememiştir . 0534 363 11 22 whatsapp numaralarımızdan veya tesbihane facebook mesaj yoluyla tarafımıza ulaşmanızı rica ediyoruz. Şikayetiniz bizim için değerlidir. Yaşanan durum hakkında özür ve üzüntülerimizi en içten şekilde tarafınıza iletiriz. Tarafımıza ulaşmanız halinde konuyla ilgili yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mahmut 02 Eylül 17:52  

  Sipariş ettiğim üründen çok farklı bir ürün geldi elime. Kargoda faturası bulunmuyor. Fotograflarni çekip gonderdgimde " biz bir fark göremedik bole küçük farklar olabilir" seklinde bir açıklama ile karşılaştım. Fotoğraflar ektedir. Fark yok mu?

  np_image4 Ekli Görsel Var
  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Mahmut 02 Eylül 17:58  

  Çok üzgünüm ama size, sitenize, satış temsilcinize ve WhatsApp destek hattınıza büyük güven kaybı yaşıyorum... Çok üzücü oldukça iyi yorumlar okuyarak sizi tercih etmiştim ama sanırım çok yanılmışım... Saygılarımla...

  profile-icon Mahmut 02 Eylül 17:56  

  Değişim için basvuruorm, siz gönderin büyük bir fark varsa değişim yapabiliriz deniyor. Peki tamam ama benim sipariş ettiğim ürünün aynısı var mi elinizde ona göre davranıyım diyorum. Bunu gonderdginiz zaman soyleyebilyoruz deniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler