29 Temmuz 2016
#6054790

Tesbihane.com Gösterilen Ürün Başka Gelen Ürün Başka!

Sipariş verdiğim tesbihin üzerinde sarı noktalar pek yoktu. Fakat ürün elimize ulaştığında tesbihin üzeri sarıdan geçilmiyor, işin kötü tarafı hediye yolladım ve mahcup oldum. Çünkü içindeki renklerde farklı renklerde var! 27.07.2016 tarihinde teslim olan bu ürün tam bir vasat, yazık insanları mağdur etmekten başka bir şey değil bu!

Yusuf Yusuf 555 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf06 Ağustos 2016

    Olumlu bir sonucu olduğunu kim söyledi iletişim İçin numara gönderilecekti gönderilmedi. Neden gönderilmediğini söyleyeyim, amaç değişim, iade süresini doldurarak ürünü geri almamak. Şu an değişim de olmayacak amaçlarına ulaştılar. Ben site ile görüştüğümde yetkili kişi dedi ki benzer ürünlerin resimleri de oluyor bazen ton farkı oluyor dedi. Ben o tonda bir tesbih istemedim ki kimseye tavsiye etmiyorum bu siteyi sakın bir daha geri dönüş yapmayın... .

  • Tesbihane.com Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Sayın ilgili; Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait şikayet ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir. Konuyla alakalı müşterimizle iletişime geçilmiş ve olumlu bir süreç yaşanmıştır. Yaşanan durum hakkında özür ve üzüntülerimiz müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla..

Ziyaretçi Yorumları