sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tesbihane.com Geç Teslimat, Farklı Ürün!

Betül Betül02 Mart 2015 11:01

Tesbihane.com firmasından telefonla verdiğim siparişte aldığım ürünü yıl dönümü için aldığımı ve mutlaka 20.02.2015 tarihine kadar elime ulaşması gerektiğini, ona göre sipariş vereceğimi söyledim. Ayın 20'sinden önce elime ulaşacağı söylendi. Ayın 18'inden itibaren gecikme olmaması için aradım mutlaka ulaşacağı bildirildi.

Ayın 20'sinde ürünün gelmediğini söyledim. Gelecektir, diye geçiştirdiler. 21'inde defalarca aradım gelir dediler. 23'ünde defalarca aradım. Gün içerisinde mutlaka geleceği söylendi. Ürün 24'ünde Akşam 7'de geldi. Üstelik gümüş ayraçları olması gerekiyordu ancak yoktu. Tesbih üzerinde kullanılan tüm malzemenin oltu taşı ve gümüş olacağı söylendi ama plastik parçası vardı.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Betül 05 Mart 2015 13:24

Şikayetvar.com'a teşekkürler. Sikayetvar.com'a yazana kadar ilgilenmeyen firma burada şikayet yayınlandıktan sonra dönüş yapıp ciddi anlamda ilgilenmeye başladı ve kendilerince yaptıkları hatayı telafi etmeye çalıştılar. Tabiki ortada telafi edilebilecek bir durum yok. Gümüş olmayan parçaları değiştirebileceklerini söylediler ama zaten geç gelen ürünü hediye ettiğim için böyle bir şey mümkün değil. Tabiki firmayı hala tavsiye etmiyorum. Facebook Twitter gibi sosyal hesaplarında bildirdiğim olumsuz görüşlerin silinip yorum yapmamın engellenmesi firmanın güvenilir olmadığını ortaya koyuyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler