21 Ekim 2017
#9711067

Tesbihane.com 'de Müşteriye Anlayış Yok!

İmamesi kırık ürün gönderdiler. İrtibata geçtim ürünü bize yolayım dediler sandım ki tamir edecekler 30₺ ücret talep ettiler. Etiketi daha üzerinde nasıl ücret talep edersiniz diyorum yok anlamıyorlar. 169,9 TL tespihe verdim ama o 30 TL vermek zoruma gitti ve vermedim, sanırım tespihi almayacağım. (bu arada daha sonrada tesbihi 149,9 TL'ye başka sitede buldum)
Bana yaşattıkları sıkıntıyı tarif edemem.

Yasar Yasar 2.498 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yasar13 Kasım 2017

  Ücretsiz değişim konusunda firma yetkilisi buraya doğru beyanda bulunmamaktadır.

 • Tesbihane.com Temsilcisi13 Kasım 2017

  Sayın ilgili; Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait şikayet ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir.Kırık giden ürünlerle ilgili firmamız,müşterilerimizin tarafımıza dönüş süresini baz alarak işlem yapmaktadır.Müşterimizin görselleri incelenmiş, itirazı üzerine tarafımıza dönüş süresi kontrol edilmiş ve ücretsiz değişimi sağlanmıştır ancak müşterimiz ürünü almamıştır.Tarafımıza iade olarak gelen kargonun iadesi kredi kartına yapılmıştır. Saygılarımızla...

 • Yasar10 Kasım 2017

  Evet arkadaşlar firma son olarak kesmiş olduğu 7₺ hesabına geri yatırmıştır. Selam olsun hakkını arayan tüm yoldaşlara ✋????

 • Yasar08 Kasım 2017

  Arkadaşlar buranın linkini Instagram Facebook ve Twitter da firmanın paylaştığı resimler altına yapıştırdım. E-devlet üzerinden Hakem Heyetine durumu özetleyen bir şikayet yazdım. Firma tesbihi kargo ile tarafıma yolladı ancak ben kargodan tesbihi geri almadım. Netice olarak yola gelmeyen bu firma nasıl olduysa 7₺ eksik bedel ile paramı iade etmiştir.

Ziyaretçi Yorumları