Tesbihane.com Bir Turlu Gonderilmeyen Sipariş!

Yasin Yasin09 Mart 21:31

Ne yazık ki şu an çok pişmanın aldığıma bir daha asla almayacağım Tesbihane.com 'dan aldığım ürün kişiye özel olduğu için sözde 7 günde ancak elime ulaştı ve gelen ürün hayal kırıklığı isim yazılacak isimler gelişi güzel yüzüğün içerisine baştan savma bir şekilde yazılmış geri dönüş yaptığım da yanlışlık olmuş dendi nasıl oluyorsa oda bir ilginç gönderilen hediye bile yanlış gelmiş. 

sonra tekrar gönderdim ürünü ve 15 gündür uğraşıyorum ama çabalarım hep boşuna ilgili birim bana bir türlü dönüş yapıp bilgi veremedi alt tarafı üzerine yazacak 2 isim her mesaj attığımda mesai saati dışında diyerek oyalıyorlar yarın size dönüş yapılacak diye 15 gün geçirdim. Belki sayın ilgili birim buradan sesimi duyar ya paramı iade edin ya ürünümü gönderin. Ve bir daha asla alışveriş yapmayacağım siteler arasına ekledim sizi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tesbihane.com Logo Tesbihane.com 12 Mart 10:23

Değerli Müşterimiz, Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı özür diler, üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Problem yetkili birime aktarılmış olup, problemin kaynağı konusunda araştırma başlatılmıştır. Saygılarımızla... Tesbihane.com Müşteri Hizmetleri 0212 888 11 33

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler