Tesbihane.com Kargo Şikayetleri

(241 şikayet)
Şikayet Konuları

Gökhan'ın Teşekkür Mesajı

Şikayet ile ilgili asiye hanım aradı gecikme ile ilgili durumu açıkladı teşekkür ederim açıklamalardan dolayı bugün kargomun çıkacağını söylediler teşekkür ederim.
08 Mayıs GökhanGökhan 3.824

1 ay önce isimli alyans siparişi verdim 2 gün içinde tarafıma ulaştı fakat vermiş olduğum ölçüde değil yanlış ölçü göndermişler. Aynı gün içerisinde kargo ile gönderdim. Yeniden yapacaklarını ilettiler. Ben ara…

03 Mayıs EbruEbru 2.698

Muhammed'in Teşekkür Mesajı

Problemim çok hızlı bir şekilde çözüldüğü için Tesbihane firmasına sonsuz teskurlerimi sunar gerekli güveni sagladikladiklari içinde ayrıca tesekur ederim...
10 Nisan MuhammedMuhammed 3.083

Tamer'in Teşekkür Mesajı

Firmadan arayan asiye hanıma teşekkürler ederim 
30 Mart TamerTamer 5.231

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Firma şikayet sonrasında hemen geri sönüş sağladı. Sorunu çözebilecekleri en şık şekilde 48 saat dolmadan çözdü. İlk defa firmadan alışveriş yapan bir müşteri olarak, ürünlerinin arkasında bu kadar net çözüme odaklı ve çabuk olmaları beni çok şaşırttı. Hakkım helal olsun. İnşallah ticarette hep namuslu, iş ahlakına sahip insanların önleri açılır. Ben de vu vesileyle bu niteliklerde devamlı müşterisi olacağım bir firma tanımış oldum.
17 Şubat MehmetMehmet 5.696

İsmail'in Teşekkür Mesajı

Şikayet biriminden Asiye Hanımın ilgisi, ve kargo firmasından kaynaklanan problemlerin giderilmesi için mutlak suretle gayret göstermesine karşılık kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca hatanın tesbihane.com yönünden olmamasına rağmen göndermiş oldukları hediye için de teşekkür ederim.
10 Eylül 2018 İsmailİsmail 3.642

Seyma'nın Teşekkür Mesajı

Hemen dönüş yapıldı ve problem çözüldü, ilgilerinden dolayı Tesbihane ailesine teşekkür ederim:)
17 Ağustos 2018 SeymaSeyma 2.300

Yasin'in Teşekkür Mesajı

Dönüşlerinizden dolayı teşekkür ederiz.
23 Temmuz 2018 YasinYasin 1.937
1 2 3 4 5 6 7 ... 16

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları