Tesbihane.com Personel Tavır ve Davranışı...

Banu K. |

Samsun Bafra Celilpark AVM şubenizde çalışan tezgahtar bayanın saldırgan ve çirkin tutumları nedeni ile firmanızın ismini ve marka kalitesini düşürmektedir. AVM'de bulunan şubenize gittiğimde personeliniz tarafından ağza alınmayacak hakaretlere maruz kaldım, güvenlik görevlileri müdahale etmemiş olsaydı personeliniz tarafından şiddete maruz kalacaktım, müşterilerinizin can güvenliği olmadan firmanızdan ürün alması sizce ne kadar mantıklı. Personel hakkında gerekli işlerin yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu K.
  26 Aralık
  05:29

  Şikayetim hiçbir şekilde değerlendirilip bana geri dönüş saģlanmadı ve tam 3 ay oldu sanırım 3 yıl geçse bu mümkün görünmüyor tekrar ediyorum Bafra çelik park AVM de beni darp etmesine rağmen Tesbihane tarafından halen işine devam etmesine izin verilen emine isimli elemanİn işine gereği olduğu üzere son verilmesini istiyorum takdir edersiniz can güvenliği önemli tarafıma geri bildirim yapılmadığı takdirde vurdumduymaz davranışlarınız sebebi ile çirkin bİr hal almasın lütfen Tesbihane nin varsa en yetkilisinden artık bir cevap bekliyorum

 • 23 Eylül
  13:30


  Sayın ilgili;

  Sistem üzerinde kaydınıza ulaşılamadığı için iletişime geçilememiştir . Çağrı merkezimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz bizim için değerlidir. Konu ilgili birime iletilmiştir. Yaşanan durum hakkında özür ve üzüntülerimizi en içten şekilde tarafınıza iletiriz.


  Saygılarımızla...