11 Şubat 2014

Tesan İletişim'den Aldığım Şarjlı Kılıf Tam Şarj Etmiyor.

Eskişehir Espark AVM Pupa Bilişim Mağazasından 2013 /Kasım'da iPhone cep telefonum için ttec şarjlı kılıf aldım. Satış esnasında 2 kez şarj etme özelliği olduğu belirtildi. Ancak ürün sadece%78'e kadar şarj ediyor. Ürünü Pupa mağazasına götürdüm ve Tesan İletişim'e gönderdiler. Pupa Mağazası'ndan ürünün sadece %80 olarak 1 kez bile tam şarj etmemesinin normal olduğunu, Tesan iletişim firmasının da bu şekilde belirttiğini söylediler. Tesan firması ürünün kutusunun üstüne büyük harflerle yazdığı ve özelliklerinde üstüne basarak belirttiği 2 kat ekstra şarj özelliğini maalesef şimdi kabul etmiyor. Bende ürünü hiç kullanamıyorum. Paramın iadesini talep ediyorum.

Meltem 554 Okunma

Cevaplar

  • ttec-Tesan İletişim Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Merhabalar, Size bir önceki mailimizde neden % 100 şarj edilemediği yazılmıştı. Diğer bir sorun olarak da yazmış olduğunuz, 2 Katı şarj yazısının tam olarak açılımı; birincisi telefonun kendi içerisinde bulunan bataryadan doğan yüzde, diğeri ise Caffeine ürünün sağlamış olduğu ikinci yüzde dir. Saygılarımızla,

  • Meltem 08 Mayıs 2014

    Mailiniz ne kadar açıklayıcı olmuş.sorduğum hiçbir şeyin yanıtı yok. Ürününüzün arkasında durmayacağınızı bir kez daha teyit etmiş oldunuz.

  • ttec-Tesan İletişim Temsilcisi25 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size 11.02.2014 tarihinde konuyla ilgili açıklamamızı içeren bir bilgilendirme maili göndermiştik. Caffeine ürünümüzün tam performans vermesi için cep telefonunuzun kapalı halde olması gerekmektedir. Aksi halde cep telefonunuz açık olduğundan kullanmış olduğunuz şebeke , wireless, mesajlaşma, müzik dinleme, konuşma v.s işlemler bataryanızdan harcadığından % 100 performans almanız mümkün değildir. Ürünlerimizle ilgili her türlü konuda bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Tesan İletişim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön