Termodinamik Kombi ve Klima Çok Uğraşacağız Belli!

Deniz Ö. |

Sitedeki şikayetleri okumadan aldığım şofben, diğer kullanıcılarında dediği gibi ilk günden beri e6 hatası veriyor. garanti kapsamında olmasına rağmen teknik servis tesisatla ilgili olduğunu söyleyip fahiş fiyat istiyor ve şofbendeki hatalar devam ediyor. Üretim hatalı şofbenleri piyasaya sürüp, bunu kazanç kapısı yapan teknik servisleri ile bu markaya asla yaklaşmamak lazım. Şu dakika çöpe atıp yenisi almak uzun vadede çok daha kârlı olacak diye düşünüyorum. İade etmek istiyorum, beni sizden kurtarın lütfen, yoksa mahkemelik olacağız bu bariz belli.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Ö.
  02 Eylül
  08:53

  Dönüşü teknik servis yaptı, cihazı programladı (bugüne kadar niye yapılmadı bilmiyorum) ve üzerine parasını alıp gitti, bana da üzerine para alabileceğim bir şikayet gelse ben de dönüş yaparım. burada acayip işler dönüyor ama müşteri memnuniyeti olmadığı kesin.

 • 05 Ağustos
  10:15

  Değerli Müşterimiz;

  İletmiş olduğunuz konu hakkında müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi,öneri,görüş ve çözüm taleplerinizi musterihizmetleri@termodinamik.com.tr veya 0850 222 22 35 çağrı merkezi iletişim kanallarımızdan iletebilirsiniz.
  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  TD-Teknik
  Müşteri hizmetleri

 • 05 Ağustos
  09:50

  Değerli müşterimiz,

  Şikayetiniz değerlendirmeye alınmıştır. En kısa zamanda tarafınıza ulaşılacaktır.

  Saygılarımızla,

  TD-Teknik
  Müşteri Hizmetleri