21 Ekim 2016

Termodinamik Kombi ve Klima Ayıplı Ürünü ve Tutarsızlığı!

Tekzen'den 27.09.2016'da Termodinamik Kombi ve Klima doğalgaz şofbeni aldık. Nice aramalardan sonra servisten bir eleman geldi. Kurulu şofbeni çalıştırmak için uğraştı ama başaramadı. Ustasını aradı, akşam geleceklerini söyledi. Gelen olmadı, ertesi gün servisi aradığımızda usta makineyi kendi bayisinden almadığımızı ve Tekzen'i aramamızı söyledi. Tekzen müşteri hizmetleri, servisin iade veya değişim uygunluk raporu tutmasını ve e-mail ile kendilerine göndermemizi istedi. Teknik servisi aradığımızda, böyle bir rapor veremem, sorumluluk alamam. Termodinamik fabrikasını arayın dedi. Fabrikayı aradık. Bölge müdürünün ifadesiyle kartın bozuk ve garanti kapsamı dışında olduğu için ücret vermemiz istendi. Garanti şartları 2. ve 3. maddelerinden haberleri yok sanırım. Fabrikanın bozuk makinesine 2. bir bedel ödememiz isteniyor. Hem bozuk malı gönder, hem ekstra para iste, hem de servise söz geçireme!

Egemen 3.840 Okunma

Cevaplar

  • Egemen 21 Ekim 2016

    Bölge müdürü ahmet beyle görüşüldü. Ahmet bey servise iade ve değişim raporu vermesi için talimat verdi. Servis ücreti karşılığında vereceklerini söyledi. Ona da tamam dedik ama hala ne gelen var ne giden. Beklemekten ağaç olduk. Sorun halledilirse buradan durumu güncellerim. Şu an için bir değişiklik yok.

  • Termodinamik Isıtma Sistemleri Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; İletmiş olduğunuz konu hakkında müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi,öneri,görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] veya 0850 222 22 35 çağrı merkezi iletişim kanallarımızdan iletebilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TD-Teknik Müşteri hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön