20 Ocak 2014

Termodinamik Sürekli Arızalanan Cihazın Değişimini Yapmıyor

Termodinamik firmasından almış olduğumuz şofbenin sürekli arıza vermesi ve suyu tam anlamı ile ısıtmaması nedeniyle, bir çok sorun yaşamaktayım. Termodinamik' e ait iletişim numarası olan 0850 222 22 35 arayıp, yönlendiren servis görevlileri ile artık içli-dışlı olduk. Bu kadar sık arıza vermesine bir anlam veremiyoruz. Servis görevlilerinin çabaları bir yere kadar. Termodinamik'e ürünün yenisi ile değiştirme teklifimize ise garanti süresinin 4 ay sonra sona ereceği gibi manasız bir cevap almaktayız. Bu firma ile sorunumuzu bir türlü halledemiyoruz.

Cesur 846 Okunma

Cevaplar

 • Cesur12 Şubat 2014

  Termodinamik firması hala, tarafıma herhangi bir dönüş yapmadığı gibi, sorun ile de beni başbaşa bıraktı. Lütfen tüketiciler olarak bu firmaya dikkat edelim. Çünkü satış sonrası müşteri memnuniyetine hiçbir önem vermemektedir.

 • Cesur07 Şubat 2014

  Müşteri memnuniyetine kesinlikle önem vermediği gibi, satış sonrası hizmetide çok kötü,

 • Cesur07 Şubat 2014

  Termodinamik'in göndermiş olduğu servis görevlisi Serkan bey, "Cihazın değişimi için teklifde bulundum, fakat kabul edilmedi dedi." buna rağmen firma değişmemekte ısrarlı, satış sonrası müşteri memnuniyetini gözetmeyen bu firmayı kınıyorum.

 • Cesur04 Şubat 2014

  Termodinamik hala servis gönderecek, ayrıca müşteri temsilcisi aba altından sopa göstererek tehdit ediyor,

 • Cesur28 Ocak 2014

  Termodinamik firmasının ürünlerinden herkesin uzak durması gerektiğini düşünmekteyim, çünkü satış sonrası müşteri memnuniyetine hiç önem vermedikleri gibi, ürünleri sağlıklı bir şekilde çalışmıyor. Unutmadan firmanın hala dönüşünü bekliyorum.

 • Termodinamik Isıtma Sistemleri Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli müşterimiz, Cihazımız ile ilgili şikayetiniz değerlendirmeye alınmıştır. En kısa zamanda tarafınıza ulaşılacaktır. Saygılarımızla, TD-Teknik Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön