27 Şubat 2015

Termodinamik Kombi ve Klima Servise Gittikten Sonra Arıza Veriyor

Bir ay önce kombim su akıtmaya başladı, servis geldi soğuklardan kazanın patladığını, 230 TL'ye tamir edeceklerini söylediler, kabul ettim. İki gün sonra kombi geldi, taktılar, sıcak suyu açtırdılar akıyor. Daha kapıdan yeni çıkmışlardı kontrol edeyim dedim, kombi hala akıtıyor, arkalarından bağırdım, telefon açtım bakan yok, göz göre göre akıtan kombiyi tamir ettik diye bana verdiler.


Sonra, kazan değişimi için 100 TL daha istediler, onu da yaptılar, bu kez kombi ateşleme yapmıyor. Kablo değişimi falan derken reset yapa yapa çalıştırdılar. Fakat cihaz şu anda hiç ateşleme yapmıyor ve benden anakart değişimi için 180 TL daha istiyorlar. Servisin hatası bana sıfır cihaz parasına mal oldu.

Mesut 4.159 Okunma

Cevaplar

  • Mesut03 Mart 2015

    Firma aradı fakat çözüme yönelik bir konuşma olmadı maalesef. Başka bir arızaymış anakart problemi. 180 TL daha verip paşa paşa yaptıracaksınız dediler. Ama anakart probleminin servise gidip geldikten sonra olduğunu kabul etmiyorlar. Bana akıtan kombiyi kaynak ile tamir etmeye çalışıp akıttığını göre göre neden teslim edip gittiklerini de açıklayamıyorlar. Servise de firmaya da hakkımı helal etmiyorum, kimseye de tavsiye etmiyorum. Etrafımdaki insanlara ve sanal ortamda bu durumu dile getirmeye devam edeceğim.

  • Mesut02 Mart 2015

    Hala arayan, soran yok. Cihazın sıfırı 500 TL civarında, doğrudan tamir için cebinizden çıkacak para 500 TL'deseler, yenisini alırdım.Bu nasıl servis ahlakıdır bana açıklasınlar.

  • Termodinamik Isıtma Sistemleri Temsilcisi27 Şubat 2015

    Değerli müşterimiz, Cihazımız ve yetkili servisimiz ile ilgili şikayetiniz değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Saygılarımızla, TD-Teknik Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön