10 Eylül 2013 #2003564

Termodinamik Kombi ve Klima Lcd Kontrol Paneli Garanti Kapsamında Değilmiş!

Termodinamik Kombi ve Klima eky/s serisi otomatik yüklemeli kat kaloriferi aldım. LCD kontrol paneli sıcaktan dolayı ayrılmış. Ayrılan yerden toz girmiş. Kalorifer sık sık hata yapıp kazandaki bütün kömürü haznesine boşaltıyor. Haliyle kalorifer sönüyor.


Bu kaloriferi aldıgımız sahsı çagırdım. Bu panelin garantiye göndermesini istedim gönderirsem yenisini gönderirler yeni panel in parasını da bana fatura ederler dedi. Kısacası garanti kapsamına almazlar dedi.


Şirketi aradım orası da garanti kapsamına girmeyeceğini söyledi hani yollayın bir bakalım bile demediler. Bu panel muhtemelen üretim hatası hiçbir koruması yok alelade makinenin üzerine yapıştırılmış bir panel ne olacak şimdi hurdaya mı gidecek bu makine?

İsmail 329 Okunma

Cevaplar

  • İsmail11 Eylül 2013

    aradılar görüştük hala aynı garanti kapsamına girmiyormuş garantidende geçtim gönderin tamir edelim bile demiyorlar herşey ürünü satıp parasını alana kadar

  • Termodinamik Isıtma Sistemleri Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Cihazımız İle ilgili yaşadığınız sıkıntı değerlendirmeye alınmıştır. Gün içerisinde tarafınıza ulaşılacaktır. Saygılarımızla, TD-Teknik Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön