Termikel'de Servisi de İlgilenmiyor.

Kuddusi Muammer B. |

Garantisi henüz dolmayan davlumbazımız bozuldu. Ayvalık Çetin Soğutma adlı servisin görevlisi geldi, davlumbazı tamire götürdü. Aradan yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen davlumbazımız getirilmedi. Servise sorduğumuzda "merkezden parça bekliyoruz, göndermiyorlar" dediler. Şirket merkezini aradığımızda "biz sizi sonra arayacağız" diyerek bizi atlatıyorlar.

Şirket merkezine mail atarak şikayetimi bildirdim ama kimse yanıt vermedi. Sonuç olarak elimizden tamir maksadıyla alınan davlumbazımızla ilgili bir sorumlu bizi arayıp bilgi vermiyor. Eğer kısa bir süre içinde bizimle ilgilenmedikleri durumda kaymakamlık bünyesinde bulunan Tüketici Hakem Heyetine başvuracağız. Belki mahkemeye başvuracağız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kuddusi Muammer B.
  18 Ekim
  05:14

  Bugün 18 Ekim. Firma yetkililerinden çıt ses yok. Telefonla arayınca ulaşmanın imkanı yok. Acaba bu firma hayali midir?
  "Şikayet var" sitesine başvurmanın da bir yararı olmadı.

 • Kuddusi Muammer B.
  09 Ekim
  08:17

  Bugün 9 Ekim aradan uzunca günler geçmesine rağmen firma yetkilileri benimle ilgilenmediler ve haber alamadım. Yaklaşık 3 aydır cihaz ellerinde tutsak durumda. Ben böyle duyarsız bir firma görmedim. Son çare galiba bunları mahkemeye vereceğim.

 • 25 Eylül
  16:45

  Sayın Tüketicimiz;
  Konuyla alakalı şikayetiniz dikkate alınmıştır.Firmamızdan beklenen yedek parçayı temin edilip en kısa sürede servise sevkiyatını yapacağız. Bilgilerinize. Saygılarla.