20 Eylül 2014

Termikel'de Servisi de İlgilenmiyor

Garantisi henüz dolmayan davlumbazımız bozuldu. Ayvalık Çetin Soğutma adlı servisin görevlisi geldi, davlumbazı tamire götürdü. Aradan yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen davlumbazımız getirilmedi. Servise sorduğumuzda "merkezden parça bekliyoruz, göndermiyorlar" dediler. Şirket merkezini aradığımızda "biz sizi sonra arayacağız" diyerek bizi atlatıyorlar.

Şirket merkezine mail atarak şikayetimi bildirdim ama kimse yanıt vermedi. Sonuç olarak elimizden tamir maksadıyla alınan davlumbazımızla ilgili bir sorumlu bizi arayıp bilgi vermiyor. Eğer kısa bir süre içinde bizimle ilgilenmedikleri durumda kaymakamlık bünyesinde bulunan Tüketici Hakem Heyetine başvuracağız. Belki mahkemeye başvuracağız.

Kuddusi 1.241 Okunma

Cevaplar

  • Kuddusi18 Ekim 2014

    Bugün 18 Ekim. Firma yetkililerinden çıt ses yok. Telefonla arayınca ulaşmanın imkanı yok. Acaba bu firma hayali midir? "Şikayet var" sitesine başvurmanın da bir yararı olmadı.

  • Kuddusi09 Ekim 2014

    Bugün 9 Ekim aradan uzunca günler geçmesine rağmen firma yetkilileri benimle ilgilenmediler ve haber alamadım. Yaklaşık 3 aydır cihaz ellerinde tutsak durumda. Ben böyle duyarsız bir firma görmedim. Son çare galiba bunları mahkemeye vereceğim.

  • Termikel Temsilcisi25 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz; Konuyla alakalı şikayetiniz dikkate alınmıştır.Firmamızdan beklenen yedek parçayı temin edilip en kısa sürede servise sevkiyatını yapacağız. Bilgilerinize. Saygılarla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön