23 Haziran 2017
Yorum Yap
#8678595

Termikel Tam Tamına 2 Ay Oldu Hala Ürünüm Tamir Olmadı!

Termikel den 3'lü ankastre set aldım. Fırının menteşesi bozuldu ve ocak gözleri yanmıyor ve paslandı. Servisi aradığım şikayet kaydı oluşturdum 2 ay önce geldiler arıza tespiti yaptılar, menteşe siparişi vereceklerini geldiğinde takacaklarını söylediler. 2 hafta geçti aradım hala gelmedi dediler. 1 hafta sonra bir daha aradım bu seferde "sizin ürününüzün garantisi bitmiş o yüzden yapamayız" dediler. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Bir yanlışlık olduğunu söyleyip ilgilenecekleri söylediler.


Servis geldi bu seferde "sizin kaydınızı diğer servis oluşturduğu için onların yapması gerekiyor" dedi. Sonra diğer servisi aradığımda tamam parça siparişini veriyoruz dediler. 1 ay geçmiş oldu daha yeni parça siparişi verildi. 2 hafta sonra parçanın sadece bir kısmı geldiğini devamını beklediklerini söylediler. 2 hafta da ha geçti hala gelmedi parçaları.

Ahmet 5.462 Okunma

Cevaplar

  • Termikel Temsilcisi23 Haziran 2017

    Değerli müşterimiz Şikayet değerlendirme Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışmalar başlatmış bulunmaktadır.  Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almış firmamızın sorununuzu en kısa sürede çözüleceğini bildirmek isterim. Daha hızlı hizmet alabilmeniz için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. 444 0 493 SAYGILARIMIZLA TERMİKEL SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ -----------------------------------------------------------------------------------

Ziyaretçi Yorumları