02 Aralık 2015

Termikel Müşteriyi Saf Yerine Koyma!

Ne yazık ki bu yaşıma kadar (56) ilk kez Termikel denen bir ürün (aspiratör) alma gafletinde bulundum. Montaj için çağrı merkezinden servis hizmeti istedim. Ertesi gün, akşam üzeri eleman lütfetti ve saat 18 civarında geldi. Akıllara ziyan, zihni sinir bir tavır ile bu aspiratörü takamayacağını,
mutfağımızın standartlara aykırı olduğunu, mutfak dolaplarının yeniden yapılması ve 10 cm kadar yükseltilmesine ihtiyaç duyulduğunu söyleyince tepem attı. B****, S****, A***** ve V**** gibi Dünya ve yerli aspiratör markalarının üretim ve montajlarının hatalı olduğunu Termikel' in Dünya'da bu hususta standart oluşturduğunu söyleyince, benim ile önce sarhoş galiba kafa buluyor diye düşündüm.

Haldun 1.179 Okunma

Cevaplar

  • Haldun04 Aralık 2015

    Aldığım Termikel aspiratörü iade ettim ve kurtuldum. Darısı diğer Termikel mağdurlarına.

  • Haldun03 Aralık 2015

    Yahu insanda utanma denilen, sıkılma denilen bir duygu vardır. Bu kadar rahat yalan söylemek bu dandik firmalara mahsus olsa gerek Evimin kapısı açık. Söylenilen mesafe 65 cm 'den 1 mm aşağı ise her türlü tazmine hazırım. Hala tüketiciyi aptal yerine koymaya devam ediyorsunuz.

  • Termikel Temsilcisi02 Aralık 2015

    Sayın Tüketicimiz; Şikayetiniz müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Dolabınız ile aspratör kurulacak yerin mesafesi 53 cm olduğundan dolayı montaj sartları oluşmamıştır. Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi 444 0 493 Termikel Çağrı Merkezimizi veya www. termikel.com.tr'den ulaştırdığınızda sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön