18 Ekim 2016 #6715108

Termikel Kusurlu Satılan Ürün İçin Servis Hizmeti Vermiyor

09 Eylül 2016 tarihinde online bir mağazadan solo fırın satın aldım, fırın kutusunu servis açması gerektiği için kendim açıp inceleyemedim, kurulum için defalarca aramamıza rağmen herhangi bir görüşme sağlayamadık, daha sonra Termikel mağazası sahibi bir tanıdık vasıtası ile kurulum için randevu aldık, kurulum için gelen servis çalışanı ürünü kutusundan çıkarıp kurulumu yaptı fakat fırında ciddi fiziksel kusurlar ve ezikler vardı.
Servis çalışanı biz sadece ürünün çalışıp çalışmadığına bakarız, diğer kusurlar bizi ilgilendirmez diyerek ürünün kusurlu olduğuna dair tutanak tutmadı ve kutusunu da çıkarken atmak üzere aldı. Satın aldığım mağaza ile görüştüğümde ise ürünü normal şartlarda geri alabileceklerini fakat ürünün kurulduğu ve kutusunun da olmaması sebebiyle bu şekilde kabul etmediklerini söylediler. Termikel servisi 42 gün sonra gelip bir şey yapamayacaklarını söyleyip gittiler...

Evren 1.512 Okunma

Cevaplar

  • Termikel Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın EVREN ŞIMDI Şikayetiniz değerlendirmeye alınmış ve ilgili birimlere iletilmiştir. Probleminiz en kısa zamanda giderilecektir.Süreç hakkında bizi de [email protected] adresinden bilgilendirebilirseniz seviniriz. İyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön