23 Mart 2013 #1702238

Termikel Kalitesini Kaybetmeye Başladı!

Çeyizde fırın alırken ısrarla Termikel olmasını istedim; nede olsa yılların markası sıkıntı yaşamayız sanmıştım. Fırın ilk andan itibaren alt kapaktan dışarıya sıcaklık sızdırıyordu. Bu yüzden hem yemek geç pisiyor hem de ısının etkisiyle üst kapak ve üst düğmeler yerinden çıkmaya başladı. Sorunu bildirince servisten gelip kapağı değiştirdiler fakat sorun devam etti.


Servis bir daha gelip kontrol edince değişmesi yönünde tutanak tuttu fakat firma kendi servisine güvenmeyip 'fırını alalım 10gün bizde kalsın, bide biz bakalım' dedi. sen fırınımı alırsan ben nerede yemek yapacağım 1-2 gün olsa hadi neyse de 10 gün. ! Sonuç olarak biz fırınla başbaşa kaldık. . 2-3 sene olmadan yeni fırın bakmaya başladık.

Şahizar 587 Okunma

Cevaplar

  • Şahizar11 Nisan 2013

    Fırınım fabrikaya tamire gidip gelmesine rağmen hala aynı sorunu yaşıyorum.Ürüne uzaktan bakınca dahi kapaktaki eğrilik görülebiliyor iken nasıl olduda fabrikadaki çalışanlar bunu farkedemiyor anlamıyorum.Bu bana iyi bir ders oldu neyazık ki:((

  • Şahizar24 Mart 2013

    Tamir süresi uzun olmayacaksa ben razıyım.Küçük bir bebeğim var ve onun için özellikle ısıtıcı bişeyler lazım olacaktır.Umarım sorun kısa sürede çözülür.İlginize teşekkürler...

  • Termikel Temsilcisi23 Mart 2013

    SN; Tüketicimiz, Fırınınıza yapılan müdaheleden sonra problemin devam ettiğini beyan ediyorsunuz. Fırının fabrikaya istenme sebebi bundan dolayıdır. Tüketicilerden gelen ürünlerin detaylı kontrolden geçme süresi 3 gündür. Bu süreye ürün sevkleride eklendiği zaman ortalama gidiş-geliş süresi bir haftayı bulmaktadır. 25.03.2013 Tarihinde adresinize yetkili servisimizi yönlendirerek ürününüzü alabiliriz. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön