14 Ekim 2015

Termikel Fırın Pişmanlığı Hakkında!

Termikel fırının üzerinde bulunan çakmaklar ilk ayda bozuldu, servis çağırdık gelmedi neyse dedik. Şimdi de fırın çalışmıyor genel merkezi aradık bir servis numarası verdiler güya bugün geleceklerdi sabahtan akşama evde bekledik bir yandan da sürekli telefon ettik ne cevap veren oldu ne haber veren oldu. Şimdi dışarıdan herhangi bir beyaz eşyacı çağırıp fırını göstereceğiz. Aldığınız ürün Termikel ise servis kavramını unutun ne haber verirler ne gelirler. Ancak bu davranışlarını herkese her yerde anlatacağım bir çok yeni evlenecek olan tanıdıklarımız var asla ve asla bu markayı tercih ettirmeyeceğiz biz rezil olduk başkaları olmasın.

Ali 841 Okunma

Cevaplar

 • Ali02 Kasım 2015

  Pazartesi günü 02.11.2015 direk üretim yerinden parça gönderileceği söylenmişti ne parça gönderdiler ne haber verdiler. Siz bu işi çözene kadar her yerde yazıp belirteceğim servis rezaletinizi. Sayenizde ocakları da kullanamaz duruma geldik her yandan mermi gibi fırlıyor düğmeler ne açabiliyoruz ne kapatabiliyoruz. 1 aydan fazla oldu adam gibi iki adet düğmeyi değiştiremediniz. İki düğme için yaşattığınız rezilliğin haddi hesabı yok.

 • Ali31 Ekim 2015

  Servis bizi 2 hafta beklettikten sonra geldi 2 düğmemi zi kırdı üst ocağı tutan yayı söküp takamadı şuan ocakta yemek var ancak düğme fırladığı için kapatamıyoruz. Diğer düğme bozuk iki taraf birden açılıyor sürekli sigortaları attırıyor. Termikel 4 haftadır 2 düğmeyi doğru düzgün değiştiremedi Facebook ve Twitter üzerinden resimler ile birlikte yapılan beceriksizliği paylaşacağız. Hayatımız boyunca böyle kötü bir firma ile uğraşmak zorunda kalmadık. Yaşattığınız rezilliğin tarifi yok teşekkürler Termikel.

 • Ali28 Ekim 2015

  Sultanbeyli Termikel servisi telefonlarımızı dahi açmıyor. Numarası 0 216 497 51 34 on defa aradık bir kere açmadı telefonu.

 • Ali28 Ekim 2015

  Sorun giderilmedi bize dönüş yapılacağı söylendi ancak kimse dönüş yapmadı. Sultanbeyli yetkili Termikel servisi her seferinde aracımız arzalandı yeni araç aldık vb. Bahanelerle bizi bekletti. Bu yapılan büyük saygısızlıktır evde asker olduk bugün gelecekler yarın gelecekler diye. 30 yıllık bir fırın değil daha 4 yıl önce alınmış olan bir fırının yedek parçasını saklamıyorsanız garantiniz servisiniz ne işe yarar? 4 haftadır biz fırınımızı kullanamıyoruz. Eğer basit bir fırın parçası bile yurt dışından gelecek ise Türkiye de satış yapmayacaksınız. Bu yaşadığımız saçmalığı her yerde anlatacağız. Dahada gelmezseniz dediğimi yapıp evin ön cephesine fırın fotografıyla ilgili pankart asacağım.

 • Termikel Temsilcisi14 Ekim 2015

  Sayın Tüketicimiz; Şikayetiniz değerlendirmeye alınmış olup sizi mağdur eden servisimiz ile ilgili gerekli işlem yapılacaktır. Ayrıca sorunun bugün giderildiği bilgisini almış bulunmaktayız. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Temsilcisi

 • Ali14 Ekim 2015

  Böyle kötü bir firma daha önce görmedim 2 haftadır fırınımız bozuk servis bugün geleceğiz yarın geleceğiz diyerek oyalıyor bu kadar terbiyesizlik olmaz. Ne iş ahlakları var ne müşteri memnuniyeti var nereden bulaştık nasıl aldık Termikel marka ürünü bilmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön