28 Eylül 2015

Termikel Dörtlü İnox Ocak Kusuru!

Evde ağır gaz kokusu duyulması üzerine 187 acil çağırdım. Henüz 3 yıl önce almış olduğum Termikel 4.lü İnox ocağın kapalı ilken 4 gözünden birden gaz kaçırdığı tespit edildi. Uzun uğraşlar sonucu ulaşabildiğim çağrı merkezindeki elamanların laubali tavırları ve ancak 4 saat sonra servis hizmeti veremeyeceklerini açıklamaları beni zıvanadan çıkardı. Kendilerin edep dahilinde ağzıma geleni söyledim kapattım. Bunun üzerine beni aradılar ve bir servis bulduklarını beni arayacağını söylediler.


Arayan kişi şikayetimi dinledi ve bana 200 liraya aldığım ocak için 400 TL masraf çıkardı. Ben olsam yenisini alırım dedi.
Bende internetten yeni bir ocak sipariş ettim. Termikel yöneticilerini kutluyorum.

Hüseyin 924 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin01 Ekim 2015

    Ben bu konuları beni arayan firma yetkilisi Zerrin hanıma da aynen anlattım.

  • Hüseyin01 Ekim 2015

    Sayın yetkili:Ben ücretli servise karşı çıkmadım. Olay çarpıtılıyor. Ben ürünü görmeden telefonla teşhiş koyup ölümü göstererek sıtmaya razı etme politikası güden servis elemanının tutumuna tepkiliyim. Hani tedavisi mümkün olan dişi kökten çekmek isteyen diş tabibi gibi. 200 TL bedelli ürüne 400 TL masraf çıkarıp bende olsam aynısını yapardım git yenisini al demesi benim garibime gitmiştir. Yoksa garantisi biten ürün için ne bedava tamir ne sadak ne de zekat talebinde bulunmadım. Ayrıca müşteri hizmetleri bir firmanın aynasıdır. Firma ne kadar iyi ve kalitesi güzel ürün üretse de vitrin bozuk ise çok şey kaybeder. Termikelin çok zayıf ve kalitesiz bir müşteri hizmetleri buna örnektir.

  • Termikel Temsilcisi28 Eylül 2015

    Sayın Tüketicimiz; 25.09.2015 tarihindeki şikayetiniz üzerine aynı gün içerisinde servis yönlendirmesi yapılmış olup adresinize gelecek olan servise ücretli işlem olacağından dolayı tekrar arayacağınızı belirtmişsiniz. Kararınızı verdiğinizde firma olarak size yardımcı olacağız. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön