15 Nisan 2013 #1743362

Termikel Değişim Yapılmıyor!

Termikel marka fırınlı ocağımın 3 gözü çalışmıyor. Kaç defa servis gelip yapmasına rağmen sorun hala devam etmektedir. Müşteri hizmetlerini arayıp garanti kapsamında ürünün değiştirilmesini talep ettiğimde yetkili servise durumu iletmem söylendi.


Yetkili servis geldiğinde durumu bildirmeme rağmen onlarda müşteri hizmetleri ile görüşmem gerektiği söylendi. Termikeli müşterilerine gösterdiği bu alakasızlıktan dolayı kınıyorum.

Ümit 184 Okunma

Cevaplar

 • Ümit20 Nisan 2014

  Sorun falan çözdükleri yok. Sadece buraya yazıyorlar fabrikaya alınacak diye ne arayan var ne soran var

 • Ümit22 Nisan 2013

  Şikayetim ile ilgili Termikel firması tarafından arandım. Fırının fabrikaya götürüleceği söylenmesine rağmen servis tarafından tekrar tamir yapıldı. Bi sözleri bi sözlerini tutmuyor. Umarım tekrar tamire çağırma ihtiyacı hissetmem. Bu arada o kadar tamir yapmalarına rağmen servis tarafından hiçbir fiş tarafıma verilmedi.

 • Ümit18 Nisan 2013

  İşte Kanun Metni Madde 13 "Tüketici onarım hakkını kullanmışsa, garanti süresi içerisinde sık arızalanması nedeniyle maldan yararlanamamanın süreklilik arz etmesi veya tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya tamirinin mümkün bulunmadığının anlaşılması hallerinde, 4 üncü maddede yer alan diğer seçimlik haklarını kullanabilir. Satıcı bu talebi reddedemez. Tüketicinin bu talebinin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, bayi, acente, imalatçı-üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur." Bu yasayı TERMİKEL okusun arkadaşlar.

 • Termikel Temsilcisi15 Nisan 2013

  SAYIN TÜKETİCİMİZ, TELEFONDA GÖRÜŞÜLDÜĞÜ ÜZERE ÜRÜN FABRİKAMIZA ALINACAKTIR.LABARATUVARLARINIZDA TEST EDİLDİKTEN SONRA GEREKLİ İŞLEM YAPILACAKTIR. BİLGİLERİNİZE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön