19 Nisan 2013

Termikel Aspiratör Çekmiyor!

Termikel almakla bir kez daha hata yapıldığını gördük. ucuz mal ucuz kalite. aspiratörümüzü takıldığından bu yana hiç kullanma fırsatımız olmadı. ürün çekmiyor bir işe yaramıyor ve ayrıca yetkili servis gelip yapmasına rağmen 1. kademe 2. kademe 3. kademe tuşlarına basarken elektrik atıp düğmelerin yanmasına sebebiyet veriyor.

Yetkili servis ise 20 ila 30 günde onarıp getiriyor. Ancak aynı arıza tekrarlıyor. 3 kez bu şekilde gidip gelen aspiratörümüz halen servisten cevap bekliyor. hem ilgilenen servisten hemde Termikel marka aspiratörümüzden şikayetçiyiz.

Ebru 777 Okunma

Cevaplar

  • Ebru21 Nisan 2013

    Teşekkür ederim ilginize. Ancak 1 defa düğmeler değiştirildi ancak yandığı için ,onun sonrasında ise tekrar aynı şikayet görüldü servis bu sefer aspiratörü alıp götürdü ve motorunu yenilediklerini söylediler.bilemiyorum artık servis ne derse inanmak durumundayız.Ancak bu işlemden sonra tekrar aspiratör çalışmadı.servise bu durumu tekrar bildirmiştim halen geri dönüş olmadı.aspiratör evde ve 15 gündür servisten cevap bekliyorum.ürünün fabrikaya gitmesi ve sanırım yetkililer tarafından incelenmesi yaklaşık bir 3 ayı bulur......!!!

  • Termikel Temsilcisi19 Nisan 2013

    SAYIN TÜKETİCİMİZ, ÜRÜNÜ 2011 YILI İTİBARİ İLE KULLANILMAKTADIR.1 DEFA DÜĞMELR DEĞİŞTİRİLMİŞ,1 DEFA MOTORU VİDASİ GEVŞEK ŞİKAYETİNDEN ADRESİNİZE YETKİLİ SERVİS EKİPLERİMİZ GELMİŞTİR. KAYDINIZ OLUŞTURULDU YETKİLİ SERVİS EKİPLERİMİZ ÜRÜNÜ FABRİKAYA GÖNDERECEKLER.FABRİKADA YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN İNCELENİP GEREKLİ İŞLEM YAPILACAKTIR. BİLGİLERİNİZE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön