02 Kasım 2015

Termikel Ankastre Kurulumu Yapılmadı!

Eylül ayının başında aldığımız ankastre fırın tam 2 aydır montajı yapılmıyor. Milli ve yerli bir firma olduğu için tercih ettiğimiz Termikel 2 aydır bizleri mağdur etmektedir. Firma web sitesinde Demre servisi olarak gösterdikleri esnaf servislikten ayrılmış haberleri yok. 3 Eylül'den 31 Ekim'e kadar sabrettik, zaman verdik.


Her aramamızda bize dönüş yapacaklarını belirterek bizleri oyaladılar. Elmalı servisi bayram tatilinde arayarak kuruluma geleceğini belirtti ama tatil nedeniyle memlekette olduğumuzdan o da olmadı. Daha sonra geleceğini söylese de ne geldiği var ne de telefona baktığı var. Termikel yetkilileri montaj yapılmayacaksa bunu bari belirtseniz de biz de başımızın çaresine baksak.

Ahmet 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Termikel Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sayın Tüketicimiz; Şikayetiniz müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. 02.11.2015 tarihinde montajınız yapılacaktır. Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi 444 0 493 Termikel Çağrı Merkezimizi veya www. termikel.com.tr'den ulaştırdığınızda sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön