05 Ağustos 2013

Termikel Anakart Yanması!

2011 başlarında Termikel davlumbaz aldım. Dairenin sigortaları haftada bir atınca 3 ay sonra Termikel'i aradım teknik servis davlumbazı aldı. Davlumbaz geldiğinde anakartı değiştirdiklerini, onlarında sigortalarını komple attırdığını söylediler. Son zamanlarda yine sigortalarım atmaya başlamıştı.

Ancak garantinin bitmesi ve idare edeceğini düşünerek çokta önemsemedim. 2 hafta önce de büyük bir gürültü ile sigortalar yine attı ve cihaz bir daha çalışmadı. Anakartı yanmıştı. 2,5 senede 3. anakartı olacak. Ben her 1-2 senede bir cihaz bedelinin yarısı kadar ücrete anakart mı taktıracağım. Talebim Termikel'e güvenerek aldığım cihazın üretim hatası olarak değerlendirilmesi ve garantiden işlem görmesidir.

Murat 1.554 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı14 Ağustos 2013

    Termikel firmasını kurumsallığından ve müşteri memnuniyetine önem vermesinden dolayı tebrik ediyorum. Şikayetimi kısa sürede çözüme kavuşturduğu için de teşekkür ediyorum.

  • Termikel Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Murat bey, Termikel firması olarak mağduriyetiniz 1 defaya mahsus ücretsiz olarak giderilecektir.Anakart elektronik devreye sahiptir. Ayrıca aşırı elektrik dalgalanmalarından dolayı devreler zarar görebilir.Bilginize, Saygılarla

  • Murat06 Ağustos 2013

    Markası dahi belli olmayan ucuz aspiratörler yıllarca problemsiz çalışırken termikel kalitesinde bir ürünün müşteriyi mağdur etmesi çok üzücü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön