Termikel Ücretsiz Montaj Olduğunu İdda Ediyor!

Sami T. |

Termikel alınan aspiratörlerde ücretsiz montaj verdiğini idda ediyor. İlk geldiklerinde mevcut aspiratör sokulu değil biz sökersek 20 tl alırız dediler, gittiler. kendim yarım saat uğraşıp toplamda 12 vidadan oluşan işlemi yapıp tekrar aradım. Ertesi gün yine geldiler bu sefer delik uymuyor deyip genişletilmesini istediler ve yine gittiler. Bütün bunları ben yapacaksam zaten sizin gelip 3 tane vida monte etmenize gerek yok onuda yaparız.

Ayrıca servis gelmeden önce telefon etmiyor. Kafalarına göre bir saatte geliyorlar evde olmazsanız tekrar arayıp randevu almanız gerekiyor. Yarın gidip ürünü değiştirmeyi deneyeceğim umarım başarılı olurum da bu komediden kurtulurum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami T.
  27 Haziran
  23:32

  saolun var olun ben o 4 ( yazıyla DÖRT) vidayı kendim taktım. eleman ihtiyacınız varsa yattığım yerden para kazanmak için servis elemanınız olabilirim :)

 • 22 Haziran
  17:03

  SN; Tüketicimiz,
  Firmamız, servis istasyonlarına ( mutfak dolabına, kesme işlemi - elektrik tesisatı gibi ) işlemler için müdahele yetkisi vermez. Yanlış bir işlem sonucunda, tüketiciler mağdur olabilir; dolabın veya mutfağın bir kısmının değiştirilmesini gerektirebilecek olaylar vuku bulabilir. Bu sebeblerden dolayı firmalar ürün harici hiçbir metaya müdahele etme yetkisini servis istasyonlarına vermez. Ürün yerlerinin daha önceden hazırlanarak yetkili servis callcanter merkezimizden önceden aramalı randevu talebinde bulunabilirsiniz
  Bilgilerinize sunarız.