24 Ekim 2016

Termikel Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ağustos ayında Termikel'in İzmir şubesinden aldığımız fırın daha ilk kullanımımızda bozuldu. Aldığımız bayini konuyla ilgili aradığımızda kendilerinin değil garantinin yardımcı olabileceğini söyledi. O hafta içinde gelen garanti servisi on panelin değiştirilmesi gerektiğini söyleyip paneli sokup gitti. Sonrasında bize hiçbir bilgi dönülmedi konuyla alakalı, sürekli biz eve gelen kişiyi arayarak bilgi almaya çalıştığımızda parçanın ellerinde olmadığını, sipariş verdiklerini bir haftaya geleceğini söyledi. Fırınımız bozulalı 1 ay oldu tam olarak. Bugün bilgi almak için servisi aradığımızda ya sizin fırının modeli neydi? Gibi bir tavırla karşılaştık. Belli ki parçanın daha siparişi bile verilmedi.

Normalde ayıplı mal olan bu fırının iyi niyetimizle garantiyle parça değişimini kabul etmemiş olmamıza rağmen mağdur edildik. Konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıyoruz, ürünün iadesini talep ediyoruz.

İdil 1.667 Okunma

Cevaplar

  • Termikel Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın IDIL AKTIHANOGLU Şikayetiniz değerlendirmeye alınmış ve ilgili birimlere iletilmiştir. Probleminiz en kısa zamanda giderilecektir.Süreç hakkında bizi de [email protected] adresinden bilgilendirebilirseniz seviniriz. İyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön