31 Ağustos 2013

Termikel Ocağın Izgarası Dökülüyor!

İzmir Termikel'den ankastre set aldık. Ocak üstü ızgarayı emaye almıştık. Dökümle bir fiyat farkı olmadığını söyledi satıcı. "ilk" kullanımda ocak üstündeki ızgaranın sırrı düştü. Sonra diğerleri de dağıldı. Servisten dökümle değiştirmesini istedik. Fiyat farkı istediler. Israr edince fiyat farkı ödemeyeceğimizi söylediler ve 1 ay sonra çizik içinde bir döküm ızgara yolladılar, geri gönderdim.

1. 5 ayda her hafta yenisinin gönderilmesini istedim , ancak bugün gönderebildiler; fakat onu da yanlış yollamışlar (kare yollamışlar). Ne satışta, ne serviste , ne satış sonrası müşteri memnuniyetinde olur verilecek bir firma değil. Yerli malı kazansın diye aldım, bin pişman oldum. Satmakla bitmiyor.

Levent 3.774 Okunma

Cevaplar

  • Levent 31 Ağustos 2013

    sayın yetkili.. ben 2.5 aydır giderilmeyen maduriyetimden bahsediyorum. bu yazdığınızdan da konuya ne kadar uzk olduğunuzu anlıyorum. yine de ilginize teşekkürler.

  • Termikel Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sn; Tüketicimiz, Lama ızgaralı ocaklarımız ile döküm ızgaralı ocaklarımız arasında kullanılan kompenentler farklıdır. Bu da doğal olarak ürün fiyatlarında farklılıklar arz etmektedir. Firmamız sizin beyanınızı dikkate alarak mağduriyetinizi giderecektir. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön