22 Eylül 2014

Termikel Ocağımın Camı Patladı, Defalarca Aradım Servis Gelmiyor.

Yemek pişirdiğim sırada, 1 yıl önce aldığımız Termikel cam ocağımın, camı aniden patladı.(19.09.2014) Yaralanmadığıma şükrediyorum. Küçük bir kızım var eğer o da olsaydı sanırım durum felaket olurdu.Olayın ardından Termikel servisini aradım bugün itibariyle (20.09.2014) gelecekleri söyleseler de gelmediler.

Yemek yapamıyorum mutfağım cam kırıkları ile dolu. Marka olarak can güvenliğimizin önemsenmediğine mi, yaşadığımız olayı anlatmamamıza rağmen öncelik verilip gelinmediğine mi yanalım. Tüm ürünlerimi Termikel aldığım için şu an çok pişmanım. Bu olay tüketici haklarının dışında can güvenliğine yönelikte bir olaydır. Evimizde bir bomba ile yaşıyormuşuz. Hakkımızı her türlü arayacağız.

Asiye 2.940 Okunma

Cevaplar

 • Asiye'nin Teşekkür Mesajı29 Eylül 2014

  Şikayet var aracılığı ile firmaya iletilen sorunum Termikel tarafından ocak camı değiştirilmek suretiyle çözülmüştür...Termikel yetkilerilerine ve servis elemanına teşekkür ediyorum...

 • Termikel Temsilcisi25 Eylül 2014

  Sayın Tüketicimiz; Firmamıza yapmış olduğunuz talep doğrultusunda adresinize servis yönlendirilmiş olup ürünle ilgili sorun çözülmüştür. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarla.

 • Asiye22 Eylül 2014

  Termikel müşteri hizmetleri beni arayarak servisin gün içerisinde geleceğini bildirdiler...Gelmedikleri için tekrar aradım. Bana verilen cevap, servisin 24.09.2014 te geleceği yönünde oldu. Cam temini yapılacakmış..Her aradığımda farklı bir şeyle karşılaşmaktan bıktım...Görmeden sadece camın değişeceğine kanaat edilmiş... Her şeyi bir kenara bırakıyorum bugün yaşadığım stres ve sonucunda hiçbir şey yapılmamış olması çok kötü... Ve yapılacağına da bir tüketici olarak inancım kalmadı.

 • Asiye22 Eylül 2014

  22.09.2014 yani bugün aradığımda neden gelmedikleri ile ilgili verilen cevaplar: 1-Adresim servis elemanın da yokmuş( Sistem de hemen çıkıyorum oysa) 2- Kırılan camı fabrikadan bekliyorlarmış( Durum tespiti yapmadan karar vermişler, oysa daha önce aynı elemanlar servis elemanları görmeden bir şey yapılamaz demişti) Kısaca gelmemek,oyalamak için her türlü şey söylendi. Bu anlayış bu firmayı bir yere götürmez...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön