Termikel Müşteriyi Saf Yerine Koyma!

Haldun Ziya U. |

Ne yazık ki bu yaşıma kadar (56) ilk kez Termikel denen bir ürün (aspiratör) alma gafletinde bulundum. Montaj için çağrı merkezinden servis hizmeti istedim. Ertesi gün, akşam üzeri eleman lütfetti ve saat 18 civarında geldi. Akıllara ziyan, zihni sinir bir tavır ile bu aspiratörü takamayacağını,
mutfağımızın standartlara aykırı olduğunu, mutfak dolaplarının yeniden yapılması ve 10 cm kadar yükseltilmesine ihtiyaç duyulduğunu söyleyince tepem attı. B****, S****, A***** ve V**** gibi Dünya ve yerli aspiratör markalarının üretim ve montajlarının hatalı olduğunu Termikel' in Dünya'da bu hususta standart oluşturduğunu söyleyince, benim ile önce sarhoş galiba kafa buluyor diye düşündüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haldun Ziya U.
  04 Aralık
  16:29

  Aldığım Termikel aspiratörü iade ettim ve kurtuldum. Darısı diğer Termikel mağdurlarına.

 • Haldun Ziya U.
  03 Aralık
  11:53

  Yahu insanda utanma denilen, sıkılma denilen bir duygu vardır. Bu kadar rahat yalan söylemek bu dandik firmalara mahsus olsa gerek Evimin kapısı açık. Söylenilen mesafe 65 cm 'den 1 mm aşağı ise her türlü tazmine hazırım. Hala tüketiciyi aptal yerine koymaya devam ediyorsunuz.

 • 02 Aralık
  17:31

  Sayın Tüketicimiz;
  Şikayetiniz müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Dolabınız ile aspratör kurulacak yerin mesafesi 53 cm olduğundan dolayı montaj sartları oluşmamıştır. Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi 444 0 493 Termikel Çağrı Merkezimizi veya www. termikel.com.tr'den ulaştırdığınızda sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.