19 Ekim 2015

Termikel Fırının Düğmeleri Eridi!

Termikel tam boy fırın garanti süresi içinde tepsilerin düşmesi şikayeti devam edince, fırın bölmesini garantiden değiştirdiler. Değişimi müteakip, düğmelerin olduğu yer ısınmaya başladı, düğmeler sıcaktan yumuşayınca boşa dönmeye başladı.

Fırını onarıma göndermeyi düşünmüyorum. Garantisi biteli bir ay oldu. Vereceğim tamir parasına değmez. Atıp başka bir marka alacağım. Artık firma sıfırını verse de kabul etmeyeceğim.

İsmail 1.546 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 21 Ekim 2015

    Bir daha eve Termikel markasını sokmayacağım. Değitirilen fırın kısmının montajı hatalı idi. Üst tarfta (düğmelerin alt kımına gelen yer) 2 cm boşluk vardı. Servis elemalarını o gün uyardım. "Bize işimizi öğretmeyin " cevabını aldım. Bir daha ne talepte bulunacağım? Aynı servis olduktan sonra.

  • Termikel Temsilcisi21 Ekim 2015

    Sayın Tüketicimiz; 12.2.2013 tarihinde montajı yapılan cihazınıza en son 21.09.2014 tarihinde servis hizmeti sunulmuştur. Belirtilen tarihten sonra herhangi bir hizmet talebiniz bulunmadığından dolayı servis hizmetimizden faydalanamamış bulunmaktasınız.Kararınızı değiştirdiğiniz takdirde firma olarak her zaman yardımcı olmak isteriz. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön