Termikel Fırının Düğmeleri Eridi!

İsmail Sedat Ç. |

Termikel tam boy fırın garanti süresi içinde tepsilerin düşmesi şikayeti devam edince, fırın bölmesini garantiden değiştirdiler. Değişimi müteakip, düğmelerin olduğu yer ısınmaya başladı, düğmeler sıcaktan yumuşayınca boşa dönmeye başladı.

Fırını onarıma göndermeyi düşünmüyorum. Garantisi biteli bir ay oldu. Vereceğim tamir parasına değmez. Atıp başka bir marka alacağım. Artık firma sıfırını verse de kabul etmeyeceğim.

Etiketler :

Gösterge-Panel-Düğme Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Sedat Ç.
  21 Ekim
  21:29

  Bir daha eve Termikel markasını sokmayacağım. Değitirilen fırın kısmının montajı hatalı idi. Üst tarfta (düğmelerin alt kımına gelen yer) 2 cm boşluk vardı. Servis elemalarını o gün uyardım. "Bize işimizi öğretmeyin " cevabını aldım. Bir daha ne talepte bulunacağım? Aynı servis olduktan sonra.

 • 21 Ekim
  18:05

  Sayın Tüketicimiz;
  12.2.2013 tarihinde montajı yapılan cihazınıza en son 21.09.2014 tarihinde servis hizmeti sunulmuştur. Belirtilen tarihten sonra herhangi bir hizmet talebiniz
  bulunmadığından dolayı servis hizmetimizden faydalanamamış bulunmaktasınız.Kararınızı değiştirdiğiniz takdirde firma olarak her zaman yardımcı olmak isteriz.
  Bilgilerinize.