Termikel Fırınım Hayal Kırıklığı Yaşattı.

Öner C. |

Almış olduğum Termikel 13110-01 HF Solo Fırın beni hayal kırıklığına uğrattı. Tercih sebebim Türk Malı olması, kaliteli ve kullanışlı olduğunu düşündüğümdü, ancak böyle olmadığını gördüm. 1-ocakları doğal gaz ile kullanıyorum patates kızartmak mümkün değil. 10 dk. kızaracak patates 20 dk. da kızarıyor hevesin kaçıyor. Üst fırın o kadar geç pişiriyor ki anlatamam. Hevesle ev böreği yapmaya kalktık kupkuru yenmeyecek kadar kötü bir börek oldu.

Alt fırın meğer turbo rezistanslı değilmiş. Fan denen şey kendi kendine hava üflüyor, alt üst rezistans varmış o da dengesiz pişiriyor. Eski fırınımı mumla arıyorum velhasıl eşimi ikna edip bu ürünü aldığım için pişmanım, herhalde 10 yıl bu mahcupluğu yaşayacağım.

Etiketler :

Pişirme Problemi Fırın Isıtıcı/Resistans Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:29

  SAYIN TÜKETİCİMİZ,
  ŞİKAYETİNİZ ÜZERİNE SERVİSİMİZ ADRESİNİZE YÖNLENDİRİLMİŞTİR.FAKAT ÜRÜNÜNÜZDE HERHANGİ BİR ARIZA OLMADIĞINI BEYAN EDİP, SADECE FONKSİYONEL EKSİKLİK ŞİKAYETİNİZ OLDUĞU TARAFINIZDAN BİLDİRİLMİŞTİR.
  HER MARKA GİBİ TERMİKEL MARKAMIZIN DA HER TÜKETİCİ GURUBUNA HİTAP EDEN ÜRÜNLERİ MEVCUTTUR.TERCİH HAKLARI VE BEKLENTİLERİNİZE CEVAP VERECEK MODELLERİ SEÇMEK SİZ DEĞERLERİ TÜKETİCİLERİMİZE AİTTİR.
  MARKAMIZ HER ZAMAN SİZLERİN YANINDADIR,

 • Öner C.
  05 Mart
  09:37

  heeee bi de fırının her ikisinide 250 dereceye kadar ısınıp ışığının söndüğünü hiç görmedim,neden se

 • Öner C.
  05 Mart
  09:31

  teşekür ederim,benim şikayetim ile servis yönlendirdiniz doğru,serviste sağolsun aradı ne yapabiliriz dedi.ben ürünün kalitesizliğinden rahatsızım,yani ürettiğiniz üründen memnun değilim,siz kullanışsız bir ürettiyseniz servisiniz ne yapsın.
  mesela böyle bir ürüne ne diye turbo fan takmazsınız,zaten üstü klasik fırın altıda turbofanlı fırın olsun değilmi,mantık olarak,inanın üst fırını kullanmıyoruz cesaret edip bir yiyecek koyamıyoruz,çünkü pişirmeye çalıştığımız ürün çöpe gidiyor,siz bu ürünü laboratuvarlarınızda nasıl test ettiniz çok merak ediyorum

 • 04 Mart
  17:40

  SAYIN:Öner Ceylan Bey,
  Fırınınzla ilgili şikayetiniz için servis yönlendirilmesi yapılmıştır.

 • Öner C.
  04 Mart
  09:17

  bu kadar boş bir cevap ,ancak bu kadar olur,nasıl ve ne hizmeti vereceksiniz çok merak ediyorum,
  bu cevabınız ile sadece cevaplanmış olması için verilen bir cevap,çünkü termikel int sitesindeki eleştirime de servis yönlendirdik demişlerdi ama,malesef yalan dı,sonra kendim servisle görüştüm geldi baktılar,adam ne yapsın abi malzeme bu alışırsınız zamanla dedi, :)

 • 28 Şubat
  07:58

  Sayın Tüketicimiz,
  Gerekli hizmet işlemi başlatılmıştır.
  Bilginize sunarız,